Špeciálna ponuka darčekov na MDŽ

 

mdzblogSviatok žien sa nám počas dôb socializmu spájal s bujarými oslavami, ktoré si užili hlavne páni. Spomínate si? Ženy dostali karafiát a bonboniéru, ponáhľali sa domov za deťmi variť a postarať sa o domáce úlohy. Muži ostávali na podnikových oslavách a často prichádzali domov v noci vo veselom stave. Takto si vo filmoch a iných zdokumentovaných archívoch doby často pripomíname sviatok žien, čo naň nevrhá zrovna najlepšie svetlo. To býva i dôvodom, že sa niekedy na sviatok MDŽ pozeráme tak trochu ovplyvnení spomienkami. Ženy si však zaslúžia našu pozornosť.

 

 

Špeciálna ponuka čokolády za výhodných podmienok pri príležitosti MDŽ

Myslíme si, že potešiť vašu ženu, sestru, mamu, priateľku je milý prejav úcty a záujmu. V ponuke nášho obchodu Mandalamáme veľa produktov, ktoré ženy milujú. Napríklad neuveriteľne kvalitné čokolády MANDALA v krásnom balení s výnimočnou zľavou 27%, alebo luxusné čokolády LYRA s cenovým zvýhodnením 39%.

 

Zdravé darčeky, ktoré potešia

Ak máte vo svojom okolí ženu, ktorá dbá o svoje zdravie, pri príležitosti MDŽ sme upravili cenu ďalších produktov stravy, ale i kozmetických prípravkov, ktoré prispievajú k podčiarknutiu prirodzenej krásy žien. V oblasti kozmetiky ide hlavne o prípravky KONOPKA´S a WHITE AGAFIA. Sú to BIO certifikované produkty, ktoré pomáhajú zachovať pružnosť pleti, či lesk vlasov na prírodnej báze. Pri príležitosti medzinárodného sviatku žien sme sa rozhodli našu ponuku produktov zvýhodniť až do 10.3.2018. Celú ponuku nájdete v špeciálnej sekcii
MDŽ, kde sú okrem kozmetiky aj spomínané čokolády a ďalej i vína, kozmetika a zdravé produkty Mixit. Veríme, že si nájdete tú správnu kombináciu pre Vašu partnerku.

Pozn.
( Každému zákazníkovi, ktorého súčet objednávok presiahne sumu 100 € priznáme trvalú zľavu 3% Pri prekročení hodnoty 500 € dostanete od nás trvalú zľavu 5% a nad 1000 € to bude celých 10%.)