Slnečná kozmetika - chráni pred slnkom vás i vaše deti

slnecnakozmetikaVčera sme zaznamenali prvý deň, kedy teplomer dosiahol letné teploty. Sadnúť si na slniečko a vystaviť pokožku slnku po dlhej a sivej zime je veľmi lákavé. Skôr než tak urobíte, natrite sa. Áno, vieme. Teóriu ovládame všetci. Faktom však je, že obzvlášť na jar slnko na našej pleti zaúčinkuje rýchlejšie. A dvojnásobne to platí pre deti. Máme pre vás zopár rád a riešenie v podobe kvalitnej slnečnej kozmetiky.

 

 

Nástrahy slnka

Jarné a letné mesiace sú okrem toho, že viacej relaxujeme a oddychujeme známe aj tým, že väčšinu tohto času trávime vonku. Len ťažko sa dá odolať slniečku a voňavému vzduchu. Aj keď teóriu ovládame všetci, ruku na srdce. Chodíte von nakrémovaní? Má váš krém dostatočný filter voči slnečnému žiareniu? Už len polhodinový pobyt na priamom slnku, keď čakáte na autobus, alebo ste na detskom ihrisku môže spôsobiť nepríjemnosti. Bez krému ani na krok.

V rámci prevencie treba motivovať aj vaše deti tak, aby mysleli na ochranu pred slnečným žiarením. Keďže je dnes Deň Narcisov, tak musíme na tomto mieste spomenúť aj fakt, že medzi najvážnejšie príčiny kožných nádorov sa v poslednej dobe radí práve vplyv ultrafialového žiarenia.

Natrite sa a chráňte pokožku prírodnou kozmetikou

malinovyolejOchraňovať pokožku voči slnku je dôležité. Ako si však vybrať spomedzi stoviek produktov? Aj keď sa rozhodnete, že nenakúpite u nás, zamyslite sa nad zložením a kvalitou. Naše odporúčame znie: siahnite po prírodnej slnečnej kozmetike. Kombinácia slnka a lacných opaľovacích krémov môže spôsobiť reakciu, ktorá sa síce nemusí prejaviť okamžite, ale rokmi sa nakumuluje. Prírodné prostriedky na opaľovanie sú o niečo drahšie, ale myslíme si, že ide o investíciu, ktorá sa oplatí. Pre deti i dospelých

Možno ste už počuli o špeciálnom prípravku, ktorý je vyrobený ako extrakt z malinových semiačok. Malinový olej je v BIO a RAW kvalite. Je lisovaný zo semienok plodu maliny za studena. Je to ideálny prostriedok pri starostlivosti o suchú, starnúcu pleť, ale aj pri starostlivosti o jemnú detskú pokožku. Obsahuje vitamíny A; E a pre svoje protizápalové účinky je vynikajúci aj pre problematickú pleť trpiacou ekzémom, alebo psoriázou. Obsahuje UV-A a UV-B filter, takže poctivo chráni pokožku pred slnečným žiarením. Má ochranný faktor 28 – 50. Je vynikajúci dokonca aj ako olej po opaľovaní. 

Kozmetika ALGAMARIS – kvalita, ktorá vás osloví

Algamarispoalgamaris1Výsledkom intenzívneho výskumu Laboratória Biarritz sú účinné opaľovacie prípravky, kde hlavnou aktívnou zložkou je jedinečná kombinácia minerálnych slnečných filtrov a komplex antioxidantov Alga-gorria®. Na ošetrenie tváre, krku, dekoltu a ramien odporúčame ALGA MARIS - BIO PLEŤOVÝ KRÉM S FAKTOROM. Samozrejmnosťou by malo byť aj ošetrenie pokožky po opaľovaní z rady Algamaris Z našich skúseností môžeme odporučiť mlieko BIO fluid po opaľovaní. Disponuje skutočným hydratačným potenciálom pre ošetrenie pokožky tváre a tela a s okamžitým efektom upokojuje pokožku.

Naša rada na záver. Majte pri sebe vždy kabelkové balenie opaľovacieho krému. Ideálnym pomocníkom na nečakaný pobyt na slnku pre ochranu pokožky je vyššie odporučený malinový olej. Krásne slnečné dni vám prajeme:) 

 

Pozn.
( Každému zákazníkovi, ktorého súčet objednávok presiahne sumu 100 € priznáme trvalú zľavu 3% Pri prekročení hodnoty 500 € dostanete od nás trvalú zľavu 5% a nad 1000 € to bude celých 10%.)

(Obsah spracovaný v spolupráci s JUICY)