Prírodný vitamín C, alebo nie je Céčko ako Céčko

obchod prirodna strava piestany

Cítite sa unavení? Alebo ste našli na svojej pokožke fľaky, ktoré majú v sebe vlásočnice? Naša stála zákazníčka sa s nami podelila o svoje skúsenosti, kedy jej prírodný vitamín Cé evidentne pomohol. Nechajte sa inšpirovať. Plus sme pripravili súhrn na čo všetko Céčko zaberá, či sa ním dá predávkovať a čo vám to môže spôsobiť.

 

 

Vitamín C, prečistenie lymfy a pohánka

Pani Jana, ktorá je našou stálou klientkou pociťovala zdravotné problémy. Ráno nevedela vstať. Cítila sa ako prikovaná k posteli, akoby paralyzovaná. Spočiatku si myslela, že to bude príznak jarnej únavy. Problémy však pretrvávali a okrem toho na svojich nohách zbadala fľaky, ktoré pôsobili ako veľké štípance od hmyzu. Boli trochu zvláštne zakončené – pôsobilo to ako vlásočnice. Keďže má priateľku, ktorá sa zaoberá alternatívnymi formami liečenia, posťažovala sa jej. Recept znel – prírodné céčko, pohánka a prečistenie lymfy. Výsledok sa dostavil po 6 týždňoch. Fľaky zmizli a odišla aj únava. Pohánka v celom procese zohrala tiež dôležitú úlohu. Pomáha totiž pri cievnych problémoch. Ak trpíte podobnými nepríjemnosťami, skúste si u nás zadovážiť prírodné céčko. Pohánku zakúpite v každom obchode. Masáž lymfatických uzlín necháme na odborníka, pán „Google“ isto poradí.

 

Nie je Céčko ako Céčko

trulyEšte trochu všeobecnejšie, čo všetko môže nedostatok vitamínu C v tele privodiť. Nech náš príspevok nestojí na príbehu jednej klientky. Nedostatok Céčka sa prejavuje napríklad nielen zníženou pevnosťou cievnych stien predovšetkým u vlásočníc, čo vedie k zvýšenej krvácavosti (napr. z nosa), ale i znížením pevnosti väzivového aparátu zubov a s tým súvisiacim kývaním až vypadávaním zubov. Ďalej je vitamín C dôležitý pre tkanivové dýchanie, podporuje vstrebávanie železa, stimuluje tvorbu bielych krviniek, vývoj kostí, zubov a chrupaviek. Celkovo podporuje rast. Podieľa sa tiež na antioxidačnej obrane bunky. Zvyšuje odolnosť organizmu proti infekčným chorobám. Podporuje hojenie rán a má ochranný vplyv na sliznicu tráviaceho ústrojenstva.

Nestačí syntetické Céčko?

Vitamín C je základným vitamínom a keď ho užívame v izolovanej či syntetickej forme (tabletky, multivitamínové prášky apod.), tak sa zle vstrebáva a dokonca môže mať nepriaznivý vplyv na naše zdravie. Syntetický vitamín C negatívne ovplyvňuje proces vylučovania odpadových látok pečeňou a ľadvinami, ktoré sa potom prekysľujú. Do výrobkov na báze syntetického vitamínu C sa pridáva kyselina askorbová, askorbát vápniku a ďalšie soli kyseliny askorbovej, ktoré sú umelo chemicky vytvorené.

TRULY Natural Vitamine C len tak „nevycikáš“

Truly Natural Vitamin C je skutočne prírodným vitamínom C, ktorý sa v tele veľmi dobre vstrebáva a nemá žiadne negatívne účinky. Je  doplnený prirodzene sa vyskytujúcimi látkami vrátane bioflavonoidov, ktoré zvyšujú jeho biologickú dostupnosť.

Prípravok v práškovej forme je ľahko vstrebateľný a netoxický v akejkoľvek dávke. Preto nedochádza k jeho vylučovaniu močom, ako je to u syntetických produktov s vitamínom C.
Vitamín C máme skladom a v prípade, že sa preň rozhodnete, stačí si vyklikať objednávku.

 

 

Pozn.
( Každému zákazníkovi, ktorého súčet objednávok presiahne sumu 100 € priznáme trvalú zľavu 3% Pri prekročení hodnoty 500 € dostanete od nás trvalú zľavu 5% a nad 1000 € to bude celých 10%.)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie