"Prírodné neznamená nefunkčné. Vyskúšajte jarné upratovanie s prostriedkami certifikovanými prírodou!"

 

upratovacka

 

Stále viac a viac sa v médiách píše o tom, ako máme zničené životné prostredie. Čo asi odovzdáme budúcim generáciám? Znečistenú vodu, málo lesov. Kontaminovanú pôdu. Ale veď ide o naše deti. Ide o nás a našu podstatu. Ľudia žili dlhé stáročia v súlade s prírodou. Prečo a ako sa stalo, že chémia nie je len vedný odbor, ale úplne sa preštrikovala do našich životov? Nepomáha a škodí. Zmeniť to môže každý z nás.

 

Odkiaľ začať?

Urobte si doma inventúru. Napríklad v čistiacich prostriedkoch. Ide jar a cítiť to už vo vzduchu. S jarou prichádza i upratovanie1naša túžba, ba až potreba, vyčistiť si telo, ale i domácnosť. Ak sa pozriete do skrinky s čistiacimi prostriedkami, čo v nich nájdete? Samé osvedčené prípravky plné chémie. Niektoré sú naozaj i účinné. Ale za akú cenu? A nemáme teraz na mysli ich kúpnu cenu, za ktorú ste ich nadobudli. Skúste si prečítať zloženie. Sú plné agresívnej chémie. Všetka tá chémia sa následne dostane do vody a z vody do pôdy. To potom zjeme. Nielen my, ale dostane sa i k rastlinstvu a ku zvieratám. Ak by sme len prípravky na udržiavanie domácnosti zamenili za ekologické, prírode, ale i sebe istotne pomôžeme.


Pridajte sa k nám!

Keďže v našom obchode ponúkame produkty, ktoré sú prírodné, v ponuke máme i prírodné čistiace a pracie prostriedky. Možno si teraz poviete...aha jasné. Obchod. Potrebujú predať. Áno to je pravda. Snažíme sa však dodávať našim klientom zaručene kvalitné a certifikované produkty. Majú svoju cenu, ale nie sú predražené. A keď si predstavíme ešte priaznivý dosah na životné prostredie, sú v princípe lacnejšie ako tie chemické.

Naše tipy na jarné upratovanie...

V sekcii EKODROGÉRIA nájdete rôzne prípravky. Pracie prášky, napríklad i pre športovcov. Máte doma špeciálne športové oblečenie? Praním s klasickými prostriedkami znižujete ich účinnosť. Odporúčame vám vyskúšať prací gél SPORT&OUTDOOR. Ak sa chystáte upratovať, všimnite si prípravok, ktorý je veľmi univerzálny  (ČISTIČ Z MYDLOVÝCH ORECHOV)– my ho zvykneme riediť a v rozprašovači používať aj na čistenie okien a zrkadiel. Jedna z našich cisticzákazníčok nám k nemu napísala takúto recenziu: „Dlhé roky sme mali problém s udržiavaním WC dosky. Také triviálne. Ale poviem vám, že sme sa hanbili, keď prišla návšteva. A to sa jednalo o veľmi drahú záchodovú dosku. Nešla vyčistiť tak, aby vyzerala ako nová. A vyskúšali sme všetko. Váš prípravok som kúpila na odporúčanie susedky. Neverila som vlastným očiam. Odstránil aj zažratú špinu a „pigmentáciu“ - viete čo tým myslím... Je to skvelý pomocník a nedám naň dopustiť. A navyše neničím životné prostredie“. V ekodrogérii toho máme viac. Budeme radi ak produkty vyskúšate a keď nám dáte spätnú väzbu.

Podrobnejšie informácie nájdete na našom webe v týchto sekciách:
Ak chcete ekologicky umývať riad: RIAD
Ak sa chystáte na jarné upratovanie: UPRATOVANIE
Ak chcete prať:
PRANIE
Ak nechcete ničiť prírodu igelitkami: EKO TAŠKY

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie