OMLAĎTE SVOJ ORGANIZMUS POMOCOU BREZOVEJ VODY

br01Brezová šťava (miazga brezy) v stromoch intenzívne prúdi až do pukov, aby tak vytvorila listy. Ide o vodu, ktorú stromy ťahajú koreňmi zo zeme, filtrujú a obohacujú o dôležité živiny, ktoré mali uskladnené v koreňoch. Zbieranie javorovej a brezovej miazgy bolo starým marcovým zvykom Slovanov. Na Slovensku už tieto zvyklosti postupne vyprchali a len málokto vie, čo to je brezová voda, väčšina ľudí počula o tejto vode iba v starých pesničkách (Z brezového dreva voda
kvapká ...).

ZÁZRAK PRÍRODY S JEDINEČNÝM ZLOŽENÍM

Brezová voda prirodzene obsahuje kvantum makroživín a mikroelementov: K, Ca, Mg, Mn, Cu a Fe, vitamín C, 17 aminokyselín a ďalšie účinné látky. Napriek tomu, že obsahuje iba 1% cukru má tým sladšiu chuť, čím je zima chladnejšia.

BREZOVÁ VODA V KOZMETIKE

Brezová šťava si získala veľkú obľubu  v kozmetike. Lotyšská univerzita v Rige uskutočnila výskum účinkov proti starnutiu, ktorý podnietil miestnu spoločnosť Madara k uvedeniu novej rady produktov. "Brezová šťava stimuluje rast buniek a spomaľuje starnutie," poznamenala  zakladateľka Madary. Štúdie taktiež dokázali, že šťava z brezy nielen omladzuje, ale aj chráni bunky pred oxidačným stresom, pred ultrafialovými lúčmi a znečisteným ovzduším.

Brezová voda má priam neuveriteľné účinky na kvalitu vlasov a i ich rast. Pokiaľ si ju budeme do vlasov vtierať pravidelne a dlhodobo, dokáže ovplyvniť ich štruktúru a hustotu. Pomáha v boji  proti lupinám a masteniu a zároveň dodáva pružnosť a hodvábny lesk.

br02

ĎALŠIE ÚČINKY BREZOVEJ VODY

  • Podporuje detoxikáciu organizmu
  • Znižuje hladinu cholesterolu
  • Osvieži, zaženie smäd
  • Povzbudí telo a myseľ

Pokiaľ vás účinky brezovej vody zaujali, nájdete ju na našom e-shope. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie