Nový obchod Prírodná Strava v Piešťanoch

obchod prirodna strava piestanyPred časom sme sa rozhodli, že nájdeme vhodnejšie priestory pre náš obchod v Piešťanoch. Niekoľko mesiacov to síce trvalo, ale dnes už máme otvorené. Sme bližšie k centru a preto veríme, že si k nám nájdete cestu. Obchod sídli na Rázusovej ulici č.5 a nájdete tu celý sortiment na ktorý ste zvyknutí z nášho eshopu. Okrem značiek ktoré ste si obľúbili máme pre vás aj novinky. Veríme, že ich vyskúšate. 

 

 

Novinky v našom obchode

Z oblasti prírodnej kozmetiky sme rozšírili náš sortiment najmä o značky Annemarie Börlind, Dr Hauschka, Nobilis Tilia, Dulcia, Caltha, Ponio, Agafi a RaE. Ak ich ešte nepoznáte, odporúčame vyskúšať. Ide o prírodné produkty, ktoré pomôžu vašej pleti či už teraz na jar, alebo v lete. V ponuke je aj kvalitná slnečná kozmetika. Všetky novinky nájdete aj u nás v eshope. Ak ste z Piešťan a okolia, môžete si objednávku "vyklikať" na webe a my vám ju pripravíme k vyzdvihnutiu. Ušetríte tak čas, ale i peniaze za kuriéra. O všetkých novinkách nášho sortimentu vás budeme radi informovať zaslaním pravidelného newslettru. Ak sa prihlásite na odber, tak vám nič neujde. V rámci newslettra často pripravujeme aj akcie a zľavy, oplatí sa preto byť informovaný! Za celý kolektív nášho obchodu vám želáme príjemné nakupovanie (či už na predajni, alebo v eshope)

 

Pozn.
( Každému zákazníkovi, ktorého súčet objednávok presiahne sumu 100 € priznáme trvalú zľavu 3% Pri prekročení hodnoty 500 € dostanete od nás trvalú zľavu 5% a nad 1000 € to bude celých 10%.)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie