Nový obchod Prírodná Strava v Piešťanoch

obchod prirodna strava piestanyPred časom sme sa rozhodli, že nájdeme vhodnejšie priestory pre náš obchod v Piešťanoch. Niekoľko mesiacov to síce trvalo, ale dnes už máme otvorené. Sme bližšie k centru a preto veríme, že si k nám nájdete cestu. Obchod sídli na Rázusovej ulici č.5 a nájdete tu celý sortiment na ktorý ste zvyknutí z nášho eshopu. Okrem značiek ktoré ste si obľúbili máme pre vás aj novinky. Veríme, že ich vyskúšate. 

 

 

Novinky v našom obchode

Z oblasti prírodnej kozmetiky sme rozšírili náš sortiment najmä o značky Annemarie Börlind, Dr Hauschka, Nobilis Tilia, Dulcia, Caltha, Ponio, Agafi a RaE. Ak ich ešte nepoznáte, odporúčame vyskúšať. Ide o prírodné produkty, ktoré pomôžu vašej pleti či už teraz na jar, alebo v lete. V ponuke je aj kvalitná slnečná kozmetika. Všetky novinky nájdete aj u nás v eshope. Ak ste z Piešťan a okolia, môžete si objednávku "vyklikať" na webe a my vám ju pripravíme k vyzdvihnutiu. Ušetríte tak čas, ale i peniaze za kuriéra. O všetkých novinkách nášho sortimentu vás budeme radi informovať zaslaním pravidelného newslettru. Ak sa prihlásite na odber, tak vám nič neujde. V rámci newslettra často pripravujeme aj akcie a zľavy, oplatí sa preto byť informovaný! Za celý kolektív nášho obchodu vám želáme príjemné nakupovanie (či už na predajni, alebo v eshope)

 

Pozn.
( Každému zákazníkovi, ktorého súčet objednávok presiahne sumu 100 € priznáme trvalú zľavu 3% Pri prekročení hodnoty 500 € dostanete od nás trvalú zľavu 5% a nad 1000 € to bude celých 10%.)