"NÁKUP ZDRAVÝCH DARČEKOV AKO ODPOČÍTATEĽNÁ POLOŽKA"

 

 prirodnastrava-obrazok-01 Možno neviete, že do nákladov firmy je možné dať vianočné darčeky pre klientov. Suma je nárokovateľná až do výšky 17 EUR za jeden darček. A to nie je malý rozpočet.
Výborná správa je, že môžete darovať i tiché a šumivé víno. A my ho máme! Dokonca v Bio kvalite a bez histamínu. Okrem vína v našej ponuke nájdete aj iné vhodné darčeky. Napríklad kozmetiku, drogériu, či doplnky stravy. 

 Musia byť predmety ktoré sú nadobudnuté za účelom darovania označené logom?

Nie veru, nemusia. Často si podnikatelia myslia, že keď kupujú darčeky na poslednú chvíľu a nestihnú ich označiť logom, nárok na zahrnutie do nákladov sa ich netýka. Zákon však  uvedenú povinnosť nestanovuje. Preto sa nemusíte trápiť personalizáciou darčeku tak, že by ste ho označili vašim logom, alebo ochrannou známkou.

 

Čo všetko sa dá darovať?

Bežnými reklamnými predmetmi môžete klientov obdarovať do 17 EUR za jeden darček. Môžete darovať rôzne potraviny a pochutiny. V našom eshope ich máme neúrekom. Stačí si len vybrať a stráviť predvianočný čas bez stresu. Ako darček môže poslúžiť i vyššie spomínané víno, ktoré nepresahuje cenu 17 EUR. Výška darčekov v súhrnnej hodnote (aby bola daňovo uznateľná ) musí byť maximálne do výšky piatich percent z uvedeného základu dane podnikateľského subjektu za konkrétne zdaňovacie obdobie.

Naše odporúčania

V eshope sme vytvorili sekciu odporúčaní. V prípade, ak ste náš verný zákazník, tak už od nákupu 100 EUR máte nárok na zľavu. Našu zľavovú politiku nájdete tu: VERNOSŤ SA VYPLÁCA. Sme členom LYONESS - váš nákup vieme zvýhodniť aj týmto spôsobom.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie a krásny adventný čas bez stresu.