Maharishi Ayurveda – tie najlepšie ajurvédske produkty so skrytým potenciálom prírody

maharishi-ayurveda

 Veríte skrytej sile prírody a snažíte sa s ňou dosiahnuť vzájomnú rovnováhu? Značka zdravých potravín a kozmetiky Maharishi Ayurveda využívajúca základné princípy indickej holistickej medicíny potom osloví aj vás. Objavte spoločne s našim internetovým obchodom najlepšie ajurvédske produkty skrývajúce obrovský potenciál prírody.

 

Pod kontrolou svetových odborníkov na Ajurvédu

Internetový obchod PrírodnáStrava.sk je oficiálnym partnerom značky Maharishi Ayurveda na Slovensku. Znamená to, že jej produkty na lokálnom trhu nájdete výlučne u nás. Tie sú vyrobené aj z prvotriednych rastlinných surovín, ktoré producent pestuje sám na vlastných pozemkoch a zbiera ich v čase, keď sú najúčinnejšie. Samotná výroba prebieha pod prísnym dohľadom indického orgánu Council of Vaidyas, ktorého predstaviteľmi sú tí najväčší svetoví odborníci na Ajurvédu. Práve to je hlavnou zárukou kvality výrobkov a ich maximálnej autenticity so základnými princípmi Ajurvédy.

Produkty plné ajurvédskych surovín a antioxidantov

Samotná Ajurvéda sa snaží ľudí dostať opätovne do ich prirodzenej rovnováhy, a to pomocou zdravej stravy. Pomery energií Váta, Pitta a Kapha v našich organizmoch dokážu narušiť najmä faktory prostredia a agresívne látky obsiahnuté v strave. Preto sú produkty Maharishi Ayurveda okrem tradičných surovín Ajurvédy aj plné vitamínov a minerálnych látok, ktoré môžeme označiť ako antioxidanty. Práve tie nás zbavia nežiaducich voľných radikálov spôsobujúcich najväčšie poškodenia a poruchy balancie našich organizmov.

Základné potraviny, ale aj kozmetika

Medzi produktmi značky Maharishi Ayurveda, ktoré sú dostupné aj v našom internetovom obchode, nájdete nielen základné zložky bežného jedálnička, ale aj kozmetické výrobky. A to napríklad aj základnú surovinu ajurvédskej kuchyne – Ghí, teda čistý maslový tuk. Síce sa vyrába z mlieka, technologickým postupom sa z neho odstraňuje laktóza a kazeín, preto je vhodný aj pre ľudí alergických na mlieko. Ajurvédske princípy odporúčajú konzumáciu Ghí každý deň. Okrem Ghí u nás nájdete aj čaje, oleje, mydlá, šampóny či telové mlieka a mnoho iných ajurvédskych produktov. Ich ponuku samozrejme neustále rozširujeme. Prezrite si aj vy našu kategóriu Ajurvéda.