DRAČIA KRV – LIEK AKO Z ROZPRÁVKY

krv13Už naši dávni predkovia poznali mytologický príbeh o stromoch Croton lechleri, ktoré sa objavili vo chvíli, keď bol zabitý veľký drak Landon. Jeho krv údajne vytiekla na zem a z nej boli stvorené tieto vzácne stromy.

V skutočnosti je  Dračia krv, ktorú poznáme ako Drags Imun, alebo Dangre de Drago, tmavočervená penivá  živica, ktorá k nám pricestovala z južnej Ameriky. Dvadsať metrov vysoké do neba siahajúce stromy z amazonských dažďových pralesov sú už po stáročia využívané tamojšími obyvateľmi pre ich liečebné vlastnosti.

ZAUJÍMAVOSTI O DRAČEJ KRVI

Dračia krv patrí vďaka svojmu unikátnemu zloženiu k najpreskúmanejším rastlinám z Peru. Už od šesťdesiatych rokov minulého storočia prebiehajú nepretržité  výskumy na popredných univerzitách v celom svete. Najnovšie štúdie naznačujú, že nápoj z dračej krvi je oveľa účinnejší ako penicilín. Dračia krv má antimikrobiálne, antibakteriálne, antimykotické a antivírusové účinky.

Domorodé a Peruánske kmene používali dračiu krv na zastavenie krvácania, urýchlenie hojenia rán, ako ochrana pred všemožnými infekciami, tiež pri úplavici či črevnej horúčke, pri žalúdočných vredoch a zažívacích ťažkostiach, pri ústnych vredoch, infekciách v hrdle, hemoroidoch, tuberkulóze, reumatizmu a pre posilnenie plodnosti.

Obzvlášť významnú prácu o protinádorovej, antibakteriálnej a hojivej schopnosti liečivej živice publikovali ZP Chen, Y. Cai a JD Phillipson, ktorí v roku 1994 dokázali, že látky izolované z miazgy majú silné bakteriostatické účinky.  

krv3

VNÚTORNÉ POUŽITIE: 

 1. ochorenia tráviacej sústavy
 2. vírusové zápaly pečene typu A, B a C
 3. cukrovka
 4. nádorové ochorenia
 5. anémia (chudokrvnosť)
 6. pásový opar (infekcia herpetickými vírusmi)
 7. vírusové zápaly
 8. ochorenia opornej sústavy

 

VONKAJŠIE POUŽITIE: 

 1. zastavuje krvácanie
 2. chráni pred vznikom infekcie
 3. mnohonásobne urýchľuje regeneráciu tkanív
 4. paradentóza
 5. afty
 6. opary
 7. hemoroidy 
 8. kožné plesne a iné dermatózy
 9. popraskaná koža, kožné defekty
 10. popáleniny

 

Zaujala vás dračia krv? Nájdete ju na našom e-shope. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie