DODRŽUJTE PITNÝ REŽIM S VODOU VOSS

voss03

Leto je v plnom prúde a pri vykonávaní mnohých aktivít neraz zabúdame na pravidelný pitný režim. Nedostatok vody v tele spôsobuje podráždenie, únavu, bolesti hlavy a celkovú dehydratáciu organizmu, ktorá môže viesť k mdlobám. Aby ste tomu predišli, mali by ste si so sebou všade nosiť  vodu. Komerčné nápoje sú obvykle predávané v nepraktickom plastovom balení, ktoré navyše vylučuje škodlivé látky. Ak hľadáte fľašku, ktorá sa zmestí do kabelky, kufra, batohu a pohodlne sa nesie v ruke poobzerajte sa po vodách Voss.

 

 

DIZAJNÉRSKY KÚSOK NA KAŽDODENNÚ HYDRATÁCIU

Voda značky je vhodná na každodennú konzumáciu bez nutnosti vymieňať ju za inú. Voda Voss Vám môže byť známa z Instagramu, kde si našla priaznivcov predovšetkým zo sveta fitness, ale často ju nájdete figurovať na rôznych konferenciách, tlačovkách, vídať ju aj v rukách celebrít, ktoré vedia oceniť kvalitu, či v nápojových lístkoch vychýrených hotelov, klubov, reštaurácií a kaviarní.

voss02

 

Vďaka svojmu elegantnému vzhľadu pôsobí ako skvelý módny doplnok pre každodennú hydratáciu v posilňovni, na ulici i v aute. 

Po vypití vody jej využitie ani zďaleka nekončí. Vďaka širokému hrdlu ju môžete využiť na prípravu ovocných limonád alebo smoothies. Zmestia sa do nej bylinky i kusy ovocia či zeleniny. Ľudia si ju dokonca radi berú so sebou na prechádzku do mesta a nechajú iných obdivovať luxusne vyzerajúcu sklenenú fľašu. 

 

 

ABSOLÚTNE ČISTÁ VODA Z NÓRSKA  

Voss voda  pochádza priamo z Nórskych ľadovcov. Hoci ide o malú krajinu, jej nedotknuté prostredie poskytuje jedny z najbohatších vodných zdrojov na Zemi.  Voss je známa svojim vzácnym zložením, obsahuje množstvo cenných minerálov.

Obsah minerálnych látok vo vode Voss

Sodík – Na:90

Vápnik – Ca:5

Magnézium- Mg:1

Chlór-Cl:12

Fluór- F:0.1

Siričitany-SO4:5

 

Výhody vody VOSS:

  • Absolútne čistá voda
  • Vysoký obsah minerálnych látok
  • Optimálna hydratácia počas celého dňa
  • Elegantná prezentácia
  • Praktické prevedenie
  • Možnosť opakovaného použitia

ÚPLNÁ NOVINKA NA NAŠOM TRHU 

Dovolíme si Vám aj predstaviť úplnú novinku od VOSS. Firma vypočula volanie zákazníkov po ochutenej vode a uviedla na trh dve skutočné chuťové bomby J

VOSS voda Mandarínka/citrónová trávaVOSS voda Citrón/uhorka. Tak neváhajte a dodržujte pitný režim... J

voss04

 Zaujal Vás náš článok a hľadáte túto vynikajúcu vodu? Zakúpte si ho rovno na našom e-shope. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie