DODRŽUJTE PITNÝ REŽIM S VODOU VOSS

voss03

Leto je v plnom prúde a pri vykonávaní mnohých aktivít neraz zabúdame na pravidelný pitný režim. Nedostatok vody v tele spôsobuje podráždenie, únavu, bolesti hlavy a celkovú dehydratáciu organizmu, ktorá môže viesť k mdlobám. Aby ste tomu predišli, mali by ste si so sebou všade nosiť  vodu. Komerčné nápoje sú obvykle predávané v nepraktickom plastovom balení, ktoré navyše vylučuje škodlivé látky. Ak hľadáte fľašku, ktorá sa zmestí do kabelky, kufra, batohu a pohodlne sa nesie v ruke poobzerajte sa po vodách Voss.

 

 

DIZAJNÉRSKY KÚSOK NA KAŽDODENNÚ HYDRATÁCIU

Voda značky je vhodná na každodennú konzumáciu bez nutnosti vymieňať ju za inú. Voda Voss Vám môže byť známa z Instagramu, kde si našla priaznivcov predovšetkým zo sveta fitness, ale často ju nájdete figurovať na rôznych konferenciách, tlačovkách, vídať ju aj v rukách celebrít, ktoré vedia oceniť kvalitu, či v nápojových lístkoch vychýrených hotelov, klubov, reštaurácií a kaviarní.

voss02

 

Vďaka svojmu elegantnému vzhľadu pôsobí ako skvelý módny doplnok pre každodennú hydratáciu v posilňovni, na ulici i v aute. 

Po vypití vody jej využitie ani zďaleka nekončí. Vďaka širokému hrdlu ju môžete využiť na prípravu ovocných limonád alebo smoothies. Zmestia sa do nej bylinky i kusy ovocia či zeleniny. Ľudia si ju dokonca radi berú so sebou na prechádzku do mesta a nechajú iných obdivovať luxusne vyzerajúcu sklenenú fľašu. 

 

 

ABSOLÚTNE ČISTÁ VODA Z NÓRSKA  

Voss voda  pochádza priamo z Nórskych ľadovcov. Hoci ide o malú krajinu, jej nedotknuté prostredie poskytuje jedny z najbohatších vodných zdrojov na Zemi.  Voss je známa svojim vzácnym zložením, obsahuje množstvo cenných minerálov.

Obsah minerálnych látok vo vode Voss

Sodík – Na:90

Vápnik – Ca:5

Magnézium- Mg:1

Chlór-Cl:12

Fluór- F:0.1

Siričitany-SO4:5

 

Výhody vody VOSS:

  • Absolútne čistá voda
  • Vysoký obsah minerálnych látok
  • Optimálna hydratácia počas celého dňa
  • Elegantná prezentácia
  • Praktické prevedenie
  • Možnosť opakovaného použitia

ÚPLNÁ NOVINKA NA NAŠOM TRHU 

Dovolíme si Vám aj predstaviť úplnú novinku od VOSS. Firma vypočula volanie zákazníkov po ochutenej vode a uviedla na trh dve skutočné chuťové bomby J

VOSS voda Mandarínka/citrónová trávaVOSS voda Citrón/uhorka. Tak neváhajte a dodržujte pitný režim... J

voss04

 Zaujal Vás náš článok a hľadáte túto vynikajúcu vodu? Zakúpte si ho rovno na našom e-shope.