Annemarie Borlind dokazuje, že kozmetika sa dá vyrábať aj s ohľadom na prírodu

annemarie

Poznáte kozmetiku Annemarie Borlind? Zaradili sme ju do našej ponuky A mali sme na to hneď niekoľko dôvodov. Jedným z nich je fakt, že táto kozmetika berie ohľad na prírodu. Netestuje produkty na zvieratách a ani nepoužíva výťažky z mŕtvych zvierat. A to už od roku 1954. Prípravky ANNEMARIE BÖRLIND sú vegetariánske a ponúkame aj vegánske.


 


Poctivá prírodná kozmetika

Tejto kozmetickej značke záleží na tom, ODKIAĽ LÁTKY na výrobu produktov pochádzajú. Starostlivo si vyberajú dodávateľov, ktorí poskytujú ekologické suroviny etického pôvodu, no zároveň aj dôstojné pracovné podmienky a spravodlivú odmenu a odmietajú detskú prácu. „Chceme, aby ste vedeli, že každým zakúpeným prípravkom tak prispievate k šetreniu prírodnými zdrojmi, rešpektovaniu prírody a tvorbe trochu spravodlivejšieho sveta.“ – hovorí koncovka ich statusu na sociálnej sieti.

 

Už v predaji aj na eshope

Kozmetiku tejto značky sme zaradili do predaja už aj na našom eshope. Pozrite sa, ktorý z produktov vám najviac sedí. Alebo potešte vašu priateľku či mamu. Z našej ponuky vyberáme denný a nočný krém, ktorý je úplnou novinkou a prekvapí vás zložením a účinkami.

ANNEMARIE BORLIND - NATUROYALE System Biolifting - zrelá, náročná pleť 


Presvedčte sa na vlastnej koži. A to doslovne. 
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fba/1.5/16/2705.png
Exkluzívny BIOLIFTING komplex obsahuje inovatívne rastlinné látky, ako sú biela hľuzovka, botanická kyselina hyalurónová a hodnotné vitamíny, ktoré aktivujú prirodzený regeneračný proces pleti, vitalizujú metabolizmus a zvyšujú vlhkosť pleti. 
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fba/1.5/16/2705.png
Krém stimuluje prirodzenú produkciu KOLAGÉNU a redukuje VRÁSKY dlhodobo.

 

 

 

Váš tím prirodnastrava.sk

V našej ponuke máme rôzne balenia a samozrejme, že našim verným zákazníkom radi vychádzame v ústrety vernostnými zľavami. Všetky informácie o zľavách, nájdete v sekcii VERNOSŤ.