Ako sa starať o pleť po päťdesiatke

kozmetika

Slovenky sú v starostlivosti o svoju pleť často veľmi nápadité a vynaliezavé. Študujú všetky novinky a skúšajú. Od profesionálnych salónov, až po prírodné recepty starých mám.  Platí to aj pre pleť. V poslednej dobe sa stáva čoraz častejšie, že  niektoré päťdesiatničky vyzerajú aj o desať rokov lepšie. To samozrejme nesúvisí iba so starostlivosťou o pleť, ale aj so životným štýlom. Je oveľa inde ako kedysi. 

Ak žena nedodržiava vyváženú stravu, potom bude darmo hľadať pomoc v rôznych zákrokoch a diétach. A to si ženy uvedomujú. Sledujú aktuálne novinky a vychytávky a rytmus svojho života prispôsobujú tak, aby sa to prejavilo aj na ich zovňajšku. U žien, ktoré sú vo veku 50+ rokov, je potrebná už komplexná starostlivosť. Sem patria nielen krémy na ochranu pred slnkom, ale aj krémy na ochranu a  starostlivosť okolia očí, krku, dekoltu a samozrejme rúk. Ide teda o miesta, kde najviac vnímame znaky starnutia.

Tipy na starostlivosť

Možno ste do päťdesiatky doteraz nemali problémy so suchou pokožkou. Po päťdesiatke sa ale môžu dostaviť, pretože s pribúdajúcimi rokmi, či chceme, alebo nechceme, sa na pleti začnú vytvárať vrásky. Keď nepoužívate správnu kozmetiku a nehydratujete, príznaky vädnutia pleti iba ťažko zastavíte.  Máme pre vás niekoľko tipov na produkty, ktoré sú prírodné, skvelé a cenovo výhodné.

 

Maska so silou sibírskych bylín

Táto maska je vytvorená na základe originálnych receptov sibírskej bylinkárky Agafie Jermakovovej. nad 50 maskaObsahuje 98% ingrediencií prírodného pôvodu. Je certifikovaný Inštitútom pre ekologickú a etickú certifikáciu - "ICEA" (Taliansko) www.icea.info. Aktívne látky: sibírsky ženšen, arália mandžuská, zlatý koreň, komonica, Schizandra, olej paliny, extrakty rebríčka a ostružiny arktickej, rastlinný lecitín. Sibírsky ženšen zabraňuje uvädnutiu pleti, vyhladzuje vrásky. Arália mandžuská a zlatý koreň spomaľujú proces starnutia kožných buniek a aktivujú metabolizmus. Olej z paliny, extrakty rebríčka a ostružiny arktickej pleť aktívne vyživujú a hydratujú, odstraňujú pigmentáciu a dodávajú ju žiarivý vzhľad. Komonica a Schizandra odvádzajú toxíny, podporujú obnovu kožných buniek a navracia tak pleti pevnosť a pružnosť. Rastlinný lecitín hydratuje pleť do hĺbky. Neobsahuje: parabény,   farbivá, silikóny, alkohol,  syntetické vône, minerálne oleje.

 

Prírodné pleťové sérum

serumToto sérum je vytvorené na základe receptov tej istej bylinkárky, ako sme spomínali vyššie. Aktívne látky: sibírsky ženšen, echinacea, schizandra čínska, eleuterokok, islandský mach, arktická černica moruška, biely čaj a zlatý koreň.
Sibírsky ženšen pôsobí proti zvädnutej pokožke, vyhladzuje vrásky. Echinacea, schizandra čínska a eleuterokok aktivizujú látkovú výmenu a tým spomaľujú proces starnutia kožných buniek. Dodáva pleti pružnosť a zamatovú hebkosť. Islandský mach a arktická černica moruška hydratujú pleť do hĺbky a tonizujú ju. Biely čaj a zlatý koreň odstraňujú pigmentáciu a odstraňujú toxíny. Neobsahuje: parabény,   farbivá, silikóny, alkohol,  syntetické vône, minerálne oleje.

V našej ponuke máme rôzne balenia a samozrejme, že našim verným zákazníkom radi vychádzame v ústrety vernostnými zľavami. Všetky informácie o zľavách, nájdete v sekcii VERNOSŤ.