"AKO NA PROSTATU - DÁ SA PROBLÉMOM PREDÍSŤ?"

 

prirodnastrava-obrazok-01

Ak ste muž a máte 50 rokov a viac, pravdepodobne ste si na mnohých portáloch prečítali, že prichádzate do obdobia svojho života, kedy vám hrozia problémy s prostatou. Zväčšeniu prostaty sa dá často predísť. Patrí sem napríklad vhodné zloženie stravy zaradením ovocia a zeleniny do vášho jedálnička. A tiež je potrebné začať sa hýbať. Čo hovoria čísla a ako teda na prostatu? 

 

 

Aký jedálniček zvoliť?
Niektoré potraviny pomáhajú prevencii, iné zase môžu spôsobiť zhoršovanie stavu. V jedálničku by podľa odporúčaní odborníkov nemal chýbať dostatok zeleniny – najmä listovej a samozrejme ovocie. Ideálne sú i brusnice, černice, maliny, čučoriedky a jahody. Samozrejme, že celoročne je problematické sa k nim dostať. Preto je vhodné siahnuť po ovocí, ktoré je sušené metódou prudkého zmrazovania ( viac o produktoch a metóde tu). Problémy s prostatou môže zhoršovať napríklad aj nadmerné konzumovanie červeného mäsa, vnútorností, ale i rôznych polotovarov. Alkohol tiež môže v tejto oblasti uškodiť, hlavne jeho pravidelné a nadmerné používanie. V prípade, že vám športovanie nevonia, zaraďte do svojho života pravidelné prechádzky v svižnom tempe. Ideálny je i Nordic Walking, ktorý i spevní celé telo.

Počúvajte svoje telo
Podľa dostupných údajov na portáloch, ktoré sú zamerané na urológiu  je zrejmé, že takmer polovica novo diagnosti­kovaných pacientov sa ozve vtedy, keď má výrazné a neznesiteľné problémy. Rozumné je počúvať svoje telo a problémom predchádzať. Samozrejmosťou by mala byť pravidelná návšteva urológa.

Čo okrem upravenej stravy a pohybu môže napomôcť?
Skúste si dať do vyhľadávača slovné spojenie ako na prostatu? Približný počet výsledkov v slovenskom jazyku je 433 000. To sa nedá prečítať ani za sto rokov. Rôzne firmy sa predbiehajú v linkovaní produktov, ktoré sľubujú riešenie problému. Ako sa v tom celom orientovať a čomu vlastne veriť? K prevencii a k zmierňovaniu problémov, ak už nastali máme v ponuke overený produkt PROSTATA PROTECT. Ide o originálnu receptúru podľa najnovších vedeckých výskumov. Pomáha pri najčastejších problémov spojených so zápalom a zväčšením prostaty, zmierňujú bolesť a problémy s močením, tlmia nutkanie a zároveň redukujú časté močenie cez deň aj v noci. Účinné prípravky na problémy s prostatou rovnako slúžia na liečenie chronického zápalu prostaty a prispievajú k zachovaniu sexuálnej aktivity do vysokého veku. Kapsule sú obohatené o 95%-ný extrakt z piperínu - Piper nigrum (Bioperine®). Piperín ako posilňujúci a liečebný prostriedok má schopnosť zvyšovať biologické využitie obsiahnutých prírodných látok. Celé jeho zloženie a dávkovanie nájdete TU.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie