"VALENTÍNSKA NÁDIELKA PLNÁ ZDRAVIA"

 

valentineSviatok všetkých zamilovaných sa blíži. Zvyknete ho oslavovať? Na Slovensku totiž existujú jeho odporcovia, ale i silní zástancovia. Existuje ale dôvod, prečo ho nezaradiť do svojho života? Prečo si neurobiť deň krajším? Veď dávať a darovať je asi najviac, čo môžeme pre milovanú osobu urobiť. Samozrejme, že nemusí ísť o gýčové, alebo pompézne darčeky. My odporúčame, ako inak, prírodné a zdravé. Pripravili sme ich hneď niekoľko. 

 

ovocieČokoláda nesmie chýbať?

Čokoláda je veľké lákadlo. K Valentínu často neodmysliteľne patrí. Čo takto vyskúšať niečo iné. Sladké samozrejme? My odporúčame siahnuť po zdravom ovocí, ktoré je plné vitamínov. Máme v ponuke balenie plné zdravia. Obsahuje jahody, maliny, banán, ostružiny, čierne ríbezle. Všetko je spracované Lyofilizáciou (hlboké zamrazovanie ovocia) Vďaka tomu ovocie stráca všetku vodu, ale uchová si všetky zvyšné vlastnosti. Ide o  jednu z najlepších metód konzervácie potravín a rozhodne bude zdravým a chutným darčekom pre Vašu lásku.

 

Víno, ktoré je BIO a zároveň ide o vhodný darček aj pre histaminikov.

 

valentineSú dni, ktoré si priam pýtajú čašu vína. Jedným z takých dní je nesporne aj sviatok Valentína. Môžete ho zvoliť ako darček vašej polovičke. Spoločný večer bude zaisto oveľa príjemnejší. Víno mierne zahreje – veď predsa, v kalendári stále panuje zima. Naše víno je určené aj pre ľudí, ktorí majú intoleranciu na histamín.  V ponuke je biele, červené i ružové. Ak holdujete skôr bublinkám, radi vám ponúkneme perlivé víno. Celú ponuku nájdete v našom eshope VINO 

Darček pre ženu? Kvalitná kozmetika poteší vždy

V našej ponuke má pevné miesto i kvalitná prírodná kozmetika White Agafia. Svoju milú istotne potešíte.
Ide totiž o krémy, vytvorené na základe originálnych receptov sibírskej bylinkárky Agafie Jermakovovej. Kozmetika obsahuje 98% ingrediencií prírodného pôvodu. Je certifikovaná Inštitútom pre ekologickú a etickú certifikáciu - "ICEA" (Taliansko). Celú kolekciu kozmetiky nájdete TU 

 

 

 

Pozn.
( Každému zákazníkovi, ktorého súčet objednávok presiahne sumu 100 € priznáme trvalú zľavu 3% Pri prekročení hodnoty 500 € dostanete od nás trvalú zľavu 5% a nad 1000 € to bude celých 10%.)