"SCHUDNEM A ZAČNEM JESŤ ZDRAVO?"

 

schudnem

O pár hodín sa rozlúčime s rokom 2017. Každoročne  je koniec decembra tak trochu i časom, kedy bilancujeme a hodnotíme. Možno si i vy dávate rôzne novoročné predsavzatia. Podľa štatistík vedú tieto štyri: Schudnem, začnem sa zdravo stravovať, naučím sa cudzí jazyk a prestanem fajčiť. S poslednými dvomi vám nepomôžeme, ale držíme palce. Ak však chcete upraviť svoju váhu, máme pre vás niekoľko tipov. A pripravili sme pre vás i darček. Informácie nájdete na konci článku:)

 

 

 

SCHUDNEM A ZAČNEM JESŤ ZDRAVO?

Začnite ihneď. Nečakajte. Teóriu ovláda každý. Pohyb na čerstvom vzduchu, zdravá strava, neprejedať sa .Toto je úplný základ. Svojmu zámeru však môžete i pomôcť rôznymi prípravkami a doplnkami stravy, ktoré naštartujú váš metabolizmus. V našom eshope máme množstvo prírodných produktov, ktoré vám v tom môžu významne napomôcť. Vybrali sme pre Vás dva z nich. Všetky ostatné si môžete pozrieť v sekcii CHUDNUTIE.

 

Havajská spirulina

havajSpirulina Pacifica® môže veľkou mierou napomáhať očisťovať a detoxikovať telo, podporovať regeneráciu buniek, zdravý imunitný systém, zvyšovať energiu, znižovať pocit únavy, zabezpečovať zásadité živiny a tým podporovať zdravú hladinu pH v tele a poskytovať živiny obsiahnuté v listovej zelenine. Vedecké štúdie (UC Davis) ukázali, že Spirulina Pacifica® môže mať najväčší potenciál v zvyšovaní imunity zo všetkých doteraz skúmaných potravín. Po 2 týždňoch užívania došlo k 10-násobnému nárastu hladiny gama interferónov a interleukínov, ktoré sú kľúčové v boji ľudského tela s mnohými patogénmi. VIAC INFO

 

amazonAmazonský čistič čriev
Ide o zmes bylín, vitamínov, minerálnych látok a enzýmov, ktorá je určená na  čistenie, obnovu, revitalizáciu a harmonizáciu čreva. Sú v ňom osvedčené čistiace bylinky skombinované so silnými bylinkami dažďového pralesa. Podporuje pravidelné pohyby čriev a pri nadváhe podporuje aj chudnutie. Toto čistenie je ľahko a pohodlne uskutočniteľné aj z domu - bez hladovania, alebo ťažkých  diét

 

Každú objednávku vo výške nad 50 EUR obohatíme o darček - zdravý nápoj HELGA, ktorý obsahuje i chlorelu. Táto ponuka platí pre všetky objednávky doručené do 7.1.2018. Želáme Vám krásny zvyšok roku 2017 a správny a hlavne zdravý štart do roku 2018!

Tím www.prirodnastrava.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie