:) Parazity skončili aj vďaka bylinkovej tinktúre

 

Parazity_skoncili

 

V poslednej dobe sa mnohí z nás často stretávame s rôznymi problémami pri trávení. Bolesť brucha, čriev...Čím to môže byť zapríčinené? Napríklad i parazitmi a plesňami v tele. Vedeli ste, že človek môže byť hostiteľom až niekoľkých desiatok druhov parazitov? Od mikroskopických vírusov a rôznych pliesní, až po pásomnicu. Parazity sa nevyskytujú iba v hrubom čreve, ako sa mnohí z nás domnievajú. Môžu sa vyskytovať aj v pľúcach, v krvi, v koži a inde. Existuje niekoľko pomocníkov, ktorí vedia byť nápomocní v boji proti parazitom.

 

Ako vyhrať boj s parazitmi?

Predtým ako sa pozrieme na možnosti, ako si prečistiť telo od parazitov za pomoci prírodných prípravkov, musíme upriamiť pozornosť na stravu a stravovacie návyky. Vedeli ste, že parazitom veľmi prospieva výdatná, mierne chaotická a pomiešaná strava, ktorá obsahuje množstvo cukrov a sladkostí? Ak sme práve popísali váš jedálniček, prosíme zbystrite pozornosť. Bez jeho úpravy a celkovej zmeny životného štýlu a stravovacích zvyklostí sa parazitov pravdepodobne nestrasiete.

Základné kroky k ozdraveniu jedálnička:

1)      Naučte sa prijímať tekutiny hlavne pred jedlom

2)      Zastavte prejedanie. Sústreďte sa na 3-4 jedlá denne

3)      V jednej porcii jedla zjedzte len toľko, koľko vaše telo potrebuje

4)      Prijímanie stravy má prebiehať na pravidelnej báze. Celodenná diéta a atak na chladničku večer je zlý krok.

5)      Zaraďte do jedálnička aj surovú stravu – ovocie a zeleninu

 

 

Parazity skončili...

Proti parazitom si môžete pomôcť aj dobrým pomocníkom. Aktuálne máme v ponuke novinku: Bylinková tinktúra proti parazitom a plesňovým infekciám. Obsahuje silné, čisté rastlinné horké látky. Používa sa proti parazitom kuraa plesniam.  Môže sa použiť aj profylakticky t.j. preventívne pôsobí proti napadnutiu parazitmi, alebo plesňami. 

Z čoho sa skladá? Nájdete v nej púčiky z klinčekov,  listy z olív, palinu, škrupiny z čierneho orecha, koreň zázvoru,  bobule jalovca, koreň horca, papájové listy,  listy zo stromu neem (Nimba) a 32% BIO alkohol.

Naše odporúčanie overené praxou: počas tejto kúry užívajte aj BIO chlorellu, ktorá túto kúru podporuje.
Z jedálnička je vhodné vyradiť mliečne výrobky, mäso, rafinovaný cukor a silno spracované potr
aviny.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie