"Ako si ľahko zaradiť zeleninu do jedálnička. Máme pre vás riešenie..."

 

surovazeleninaJete zeleninu? A jete jej dostatok? Odborníci, ktorí sa zaoberajú výživou čoraz častejšie upozorňujú na veľmi nízky príjem ovocia a zeleniny. Obzvlášť u zeleniny sú čísla alarmujúce. A pritom, ak by sme jej prijímali viac, mnohé z problémov, ktoré máme by jednoducho neexistovali. Ako ste na tom vy? Máte zeleninu vedome zaradenú do vášho jedálnička? Nie? Možno máme pre vás riešenie...

 

 

 Príprava zeleninových príloh zaberá veľa času

Žijeme rýchlu dobu. Niekedy zdá sa, až prirýchlu. Pri predstave, že okrem všetkých povinností máme stráviť v kuchyni čas prípravou zeleninových príloh si mnohí rýchlo spočítajú svoj potrebný časový vklad. A...siahnu po inej prílohe k jedlu. Nie je to však správne. Zelenina je pre naše telo veľmi potrebná. Hlavne v surovom stave. Napríklad taká mrkva. Vedeli ste, že je najbohatším zdrojom provitamínu A? Obsahuje aj hodne vitamínu B, C, D, E a K. Z minerálnych látok obsahuje organicky viazaný vápnik, horčík, železo, fosfor, kremík a síru. Mrkvová šťava je účinným prostriedkom prevencie chorôb, pretože zvyšuje odolnosť organizmu. Je základnou zložkou väčšiny liečivých zeleninových štiav. Alebo cvikla. Nedávno sme o nej písali. Je pokladaná za výborný krvotvorný prostriedok. Obsahuje provitamín A a vitamíny skupiny B. Z minerálnych látok v sebe nesie okrem železa aj draslík, horčík, fosfor a síru. No a čo je podstatné, očisťuje organizmus od toxických látok. Uhorky sú zase veľmi účinné pri zavodňovaní. Majú významný je močopudný účinok. A podporujú aj činnosť pečene, žlčníka a čriev. Vybrali sme troch zástupcov zeleniny. Ako ich teda zaradiť do jedálnička, ak nemáme čas na prípravu zeleninových šalátov? Máme pre Vás riešenie.


Chrumkavá zelenina, ktorá obsahuje všetky živiny, dostupná ihneď

Na základe dobrej skúsenosti so sušeným ovocím sme sa rozhodli do našej ponuky zaradiť aj sušenú zeleninu od rovnakého dodávateľa spoločnosti Mixit. Vieme sa totiž spoľahnúť na kvalitu a dobré recenzie a skúsenosti klientov nášho eshopu. Aj sme ju ochutnali. No čo vsušená zeleninaám povieme? Chutí výborne. Ako zdravé čipsy. Výhodou je, že do tela dodáte všetky potrebné živiny bez vedľajšieho efektu priberania, ako to je u skutočných čipsov. Táto chrumkavá zelenina je poctivo usušená pri nízkej teplote 48°C pre zachovanie všetkých vitamínov a minerálov! Olej v nej nenájdete. Dochutená je iba trochou soli a cesnaku. Na záver bola posypaná zmesou kvalitných talianskych syrov Grana Padano. Prajeme vám príjemné chrumkanie :)

KÚPIŤ

 

Pozn.
( Každému zákazníkovi, ktorého súčet objednávok presiahne sumu 100 € priznáme trvalú zľavu 3% Pri prekročení hodnoty 500 € dostanete od nás trvalú zľavu 5% a nad 1000 € to bude celých 10%.)