Blog

Viete čo znamenajú skratky, ktoré hovoria o certifikácii produktov kozmetickej značky ANNEMARIE BÖRLIND?

annemarie

Dostávame časté otázky k certifikácii produktov kozmetiky, ktorú sme nedávno zaradili do nášho sortimentu. Rozhodli sme sa preto v tomto článku ozrejmiť, čo jednotlivé certifikácie znamenajú a čo môžete od produktov tejto značky ako spotrebiteľ očakáva. Zároveň si dovoľujeme predstaviť našu kolegyňu Janette Cisárovú, ktorá prešla odborným školením a rada vám poradí telefonicky, mailom, alebo osobne na predajni v Piešťanoch.A poďme teraz na význam jednotlivých cetifikácií:
Pravidelná starostlivosť o pleť sa nedá nahradiť

maska anti aging

Predstavte si, že na konci leta by ste vošli do vašej záhrady po prvýkrát. Jednoducho ste nemali čas a nechali ste ju tento rok len tak. Jar a leto ubehli ako voda. A vy ste si povedali, že veď nech ukáže, čo je v nej. Aj sucho bolo, aj pršalo. Asi by ste pri pohľade na ňu riadne zaplakali, však? Podobne to je aj s našim telom. A pokožku tváre nevynímajúc.

 

 

Annemarie Borlind dokazuje, že kozmetika sa dá vyrábať aj s ohľadom na prírodu

annemarie

Poznáte kozmetiku Annemarie Borlind? Zaradili sme ju do našej ponuky A mali sme na to hneď niekoľko dôvodov. Jedným z nich je fakt, že táto kozmetika berie ohľad na prírodu. Netestuje produkty na zvieratách a ani nepoužíva výťažky z mŕtvych zvierat. A to už od roku 1954. Prípravky ANNEMARIE BÖRLIND sú vegetariánske a ponúkame aj vegánske.
Pohostenie pre nečakanú návštevu? Dobré víno, oriešky, ovocie a mandle

orechy

Istotne sa vám už stalo, že zazvoní telefón a na druhej strane je kamarát, alebo niekto z rodiny a ohlási sa ako nečakaná návšteva. V domácnosti nastane chaos. Okrem toho, že nie je upratané, naskytne sa i naliehavá otázka – čo na stôl? Pre takéto prípady je dobré mať po ruke rýchle dobroty, ktoré sa len tak rýchlo nepokazia. Pozrite sa, čo by to mohlo byť. A ešte k tomu zdravé!

 

 

Nástrahy chémie v kozmetike a výhody prírodných prípravkov

klbovavyziva

Na našom FB profile sme spustili anketu. Akú kozmetiku uprednostňujete a venujete pozornosť zloženiu? Prečo sa to pýtame? Nedávno totiž vyšiel článok, ktorý uvádza, že gigant v oblasti výroby kozmetiky musí uhradiť mastnú pokutu, pretože kozmetika ktorú vyrába spôsobuje rakovinu. Link na článok pripojíme na záver nášho blogu. V skratke išlo o to, že Johnson & Johnson musí v USA zaplatiť 4,69 miliardy dolárov (4 miliardy eur) 22 ženám, ktoré po používaní hygienických potrieb s obsahom mastenca a azbestu ochoreli na rakovinu vaječníkov. Preto sa chceme povenovať výhodám prírodných produktov. Čo by ste mali o nich vedieť?
Úsmev je najkrajší vtedy, ak je úprimný a ak sú za ním pekné biele zuby.

dentalnahygiena

Usmievate sa často? Ak áno, je to super. Úsmev pristane každému človeku. S úsmevom sa ľahšie začína i končí deň. Predsa však sú situácie, kedy by sme sa možno i usmievali, ale nie sme si istí našim chrupom. Možno nie je tak biely ako v reklame, alebo máme iný problém. Tak ale problémy sú na to, aby sa riešili...preto sme sa stretli s dentálnou hygieničkou Janou Turanskou, ktorá sa už niekoľko rokov venuje nielen dentálnej hygiene, ale i osvete.

 

 

Potrebujete doplnky stravy na to, aby ste boli zdraví?

klbovavyziva

V poslednej dobe sa čoraz častejšie stretávame s informáciami, že doplnky stravy nie sú potrebné, ak má človek vyvážený jedálniček. Je tomu ale naozaj tak? Potrebujete doplnky stravy na to, aby ste boli zdraví? Pokúsili sme sa zostaviť zopár návodov a dôvodov, kedy sa oplatí popremýšľať o spestrení jedálnička doplnkami stravy.
Pripravili sme pre vás návod ako začať žiť viacej EKO(logicky)

recyklacia

Denne sa stretávame s katastrofickými správami a informáciami, ako žalostne začína vyzerať naša príroda, svetové moria, lesy, voda. Čo s tým? Ideálne, ak začneme každý od seba a prispejeme svojou !troškou.
Pripravili sme pre vás návod ako začať žiť viacej EKO(logicky). Poďme teda na to!

 

 

Byť vegánom je životný štýl - presvedčila nás "vegánska" blogerka Zlatica Žárska

klbovavyziva

Je mladá, plná energie a venuje sa vegánskemu blogovaniu. Vlaste inak. Ona vegánstvom žije. Praktizuje kuchyňu, v ktorej by ste mäso, klobásu, alebo divinovú paštétu iba ťažko hľadali. Keďže ide o nie bežný spôsob stravovania (stále je v minorite oproti nám „všežravcom“), zaujímalo nás, čo ju k tomu viedlo. A tiež, ako sa na jej aktivity pozerá rodina a priatelia. Predstavujeme vám Zlaticu Žársku.
Krehká a krásna Alžbeta Ovečková dá „dole“ aj statného chlapa.

LASKAVHRNCOCH

Niektorým športom dominujú skôr muži, ako ženy. Napríklad taký futbal. Alebo zápasenie. Alebo karate? Možno ste zachytili, že jednou z veľmi úspešných slovenských karatistiek je krásna a jemná dievčina. Volá sa Alžbeta Ovečková. Po pracovnej stránke sa stará ako finančná konzultantka o financie a manažment poistenia. Vo voľnom čase holduje karate. Zobrali sme ju na slovíčko, pretože dobré výsledky v športe sa často viažu na správny životný štýl. A teda aj na stravovanie.

 

 

Stránka 1 z 8 - 71 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.