Blog

Pohodlie žien od drieku nižšie

  Viete aký je jeden z najtvrdších orieškov pre marketérov? Urobiť reklamu alebo PR dámskym vložk...

5 skvelých tipov na darčeky do 35 €

annemarie

 Darčeky? Zväčša nie sú vecou peňazí, ale nápadu. Čo kúpiť kamarátke? Čo svokre? Čo manželke? Čo sestre? Hlavne, aby sa z darčeku nestal takzvaný „putovný“ nechcený podarúnok, ktorý obdarovaný posunie ďalej. Keďže sa Vianoce 2018 nezadržateľne blížia, pripravili sme preto pre vás 5 skvelých tipov na darčeky do 35 €. Nezruinujú vás, budú kvalitné, potešia a všetko ešte aj prírodné. Poďme na to.
3 tipy ako si dať výdavky za darčeky pre klientov do účtovníctva

maska anti aging

S blížiacimi sa chladnými dňami pomaly prichádza ten čas, kedy mnohí marketéri začínajú rozmýšľať nad tým, aké darčeky by potešili ich klientov. Žijeme v konzumnej dobe. Čo si budeme nahovárať. My vám preto prinášame tri tipy na darčeky, ktoré nebudú zbytočné, ale vašim klientom prinesú úžitok. Navyše, do sumy 17€ si ich budete môcť dať
do nákladov. Mysleli sme na ženy, mužov, ale i na klientov, ktorým sa práve narodilo dieťa. Poďme teda na to.

 

 

Viete čo znamenajú skratky, ktoré hovoria o certifikácii produktov kozmetickej značky ANNEMARIE BÖRLIND?

annemarie

Dostávame časté otázky k certifikácii produktov kozmetiky, ktorú sme nedávno zaradili do nášho sortimentu. Rozhodli sme sa preto v tomto článku ozrejmiť, čo jednotlivé certifikácie znamenajú a čo môžete od produktov tejto značky ako spotrebiteľ očakáva.
Zároveň si dovoľujeme predstaviť našu kolegyňu Janette Cisárovú, ktorá prešla odborným školením a rada vám poradí telefonicky, mailom, alebo osobne na predajni v Piešťanoch.A poďme teraz na význam jednotlivých cetifikácií:
Pravidelná starostlivosť o pleť sa nedá nahradiť

maska anti aging

Predstavte si, že na konci leta by ste vošli do vašej záhrady po prvýkrát. Jednoducho ste nemali čas a nechali ste ju tento rok len tak. Jar a leto ubehli ako voda. A vy ste si povedali, že veď nech ukáže, čo je v nej. Aj sucho bolo, aj pršalo. Asi by ste pri pohľade na ňu riadne zaplakali, však? Podobne to je aj s našim telom. A pokožku tváre nevynímajúc.

 

 

Annemarie Borlind dokazuje, že kozmetika sa dá vyrábať aj s ohľadom na prírodu

annemarie

Poznáte kozmetiku Annemarie Borlind? Zaradili sme ju do našej ponuky A mali sme na to hneď niekoľko dôvodov. Jedným z nich je fakt, že táto kozmetika berie ohľad na prírodu. Netestuje produkty na zvieratách a ani nepoužíva výťažky z mŕtvych zvierat. A to už od roku 1954. Prípravky ANNEMARIE BÖRLIND sú vegetariánske a ponúkame aj vegánske.
Pohostenie pre nečakanú návštevu? Dobré víno, oriešky, ovocie a mandle

orechy

Istotne sa vám už stalo, že zazvoní telefón a na druhej strane je kamarát, alebo niekto z rodiny a ohlási sa ako nečakaná návšteva. V domácnosti nastane chaos. Okrem toho, že nie je upratané, naskytne sa i naliehavá otázka – čo na stôl? Pre takéto prípady je dobré mať po ruke rýchle dobroty, ktoré sa len tak rýchlo nepokazia. Pozrite sa, čo by to mohlo byť. A ešte k tomu zdravé!

 

 

Nástrahy chémie v kozmetike a výhody prírodných prípravkov

klbovavyziva

Na našom FB profile sme spustili anketu. Akú kozmetiku uprednostňujete a venujete pozornosť zloženiu? Prečo sa to pýtame? Nedávno totiž vyšiel článok, ktorý uvádza, že gigant v oblasti výroby kozmetiky musí uhradiť mastnú pokutu, pretože kozmetika ktorú vyrába spôsobuje rakovinu. Link na článok pripojíme na záver nášho blogu. V skratke išlo o to, že Johnson & Johnson musí v USA zaplatiť 4,69 miliardy dolárov (4 miliardy eur) 22 ženám, ktoré po používaní hygienických potrieb s obsahom mastenca a azbestu ochoreli na rakovinu vaječníkov. Preto sa chceme povenovať výhodám prírodných produktov. Čo by ste mali o nich vedieť?
Úsmev je najkrajší vtedy, ak je úprimný a ak sú za ním pekné biele zuby.

dentalnahygiena

Usmievate sa často? Ak áno, je to super. Úsmev pristane každému človeku. S úsmevom sa ľahšie začína i končí deň. Predsa však sú situácie, kedy by sme sa možno i usmievali, ale nie sme si istí našim chrupom. Možno nie je tak biely ako v reklame, alebo máme iný problém. Tak ale problémy sú na to, aby sa riešili...preto sme sa stretli s dentálnou hygieničkou Janou Turanskou, ktorá sa už niekoľko rokov venuje nielen dentálnej hygiene, ale i osvete.

 

 

Potrebujete doplnky stravy na to, aby ste boli zdraví?

klbovavyziva

V poslednej dobe sa čoraz častejšie stretávame s informáciami, že doplnky stravy nie sú potrebné, ak má človek vyvážený jedálniček. Je tomu ale naozaj tak? Potrebujete doplnky stravy na to, aby ste boli zdraví? Pokúsili sme sa zostaviť zopár návodov a dôvodov, kedy sa oplatí popremýšľať o spestrení jedálnička doplnkami stravy.
Hore
74 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie