Blog

Prepadli ste športovaniu? Postrážte si kĺby!

klbovavyzivaČím viac je vonku krajšie počasie, tým častejšie mnohí z nás „vybiehajú“ za športom. A to doslovne. Nikdy nebolo toľko akcií v oblasti runingu ako za posledné roky. Ich počet a úroveň sa neustále zlepšujú. Pribúda však i športovcov, ktorí začínajú trpieť bolesťou kĺbov. Nie nadarmo sa hovorí, že športom k trvalej invalidite. Aby tomu tak nebolo, je potrebné telu dopriať nielen strečing, ale pomôcť mu i výživou. Aj tou kĺbovou.
Slnečná kozmetika - chráni pred slnkom vás i vaše deti

slnecnakozmetikaVčera sme zaznamenali prvý deň, kedy teplomer dosiahol letné teploty. Sadnúť si na slniečko a vystaviť pokožku slnku po dlhej a sivej zime je veľmi lákavé. Skôr než tak urobíte, natrite sa. Áno, vieme. Teóriu ovládame všetci. Faktom však je, že obzvlášť na jar slnko na našej pleti zaúčinkuje rýchlejšie. A dvojnásobne to platí pre deti. Máme pre vás zopár rád a riešenie v podobe kvalitnej slnečnej kozmetiky.

 

 

Havajská spirulina odstráni plynatosť a zácpu!

SpirulinaMávate problémy s plynatosťou? Alebo so zácpou? Áno vieme, nejde zrovna o sexy tému. Ale všetci tí, ktorých sa to z času na čas, prípadne často týka, možno teraz zbystria pozornosť. Dámy poznáte to? Idete do spoločnosti a šatám, ktoré si vyžadujú ploché bruško nepristane problém, ktorý máte v črevách. Nafúknuté bruško býva pevné, nezaberajú naň ani sťahujúce spodné prádlo, či punčochy. Havajská spirulina odstráni plynatosť a zácpu.
Športovanie, dokonalá postava a proteín

fitnesS prichádzajúcou jarou sa stále častejšie mnohí z nás odhodlávajú k športu. Predsa len, sezóna plaviek tu bude už onedlho. Dokonalú postavu nedosiahneme zo dňa na deň. Treba sa o ňu pričiniť pravidelným športom, ale aj stravou. Nie nadarmo výživoví poradcovia hovoria, že pohyb je 20% a strava zvyšných 80%. Ideálny je zostavený jedálniček, ktorý obsahuje veľa surovej stravy (zelenina a ovocie). Telu však môžeme napomôcť aj doplnkami stravy, prípadne vhodným proteínom. Tu odporúčame dávať pozor na jeho kvalitu.

 

 

:) Parazity skončili aj vďaka bylinkovej tinktúre

 

Parazity_skoncili

 

V poslednej dobe sa mnohí z nás často stretávame s rôznymi problémami pri trávení. Bolesť brucha, čriev...Čím to môže byť zapríčinené? Napríklad i parazitmi a plesňami v tele. Vedeli ste, že človek môže byť hostiteľom až niekoľkých desiatok druhov parazitov? Od mikroskopických vírusov a rôznych pliesní, až po pásomnicu. Parazity sa nevyskytujú iba v hrubom čreve, ako sa mnohí z nás domnievajú. Môžu sa vyskytovať aj v pľúcach, v krvi, v koži a inde. Existuje niekoľko pomocníkov, ktorí vedia byť nápomocní v boji proti parazitom.

"Ako si ľahko zaradiť zeleninu do jedálnička. Máme pre vás riešenie..."

 

surovazeleninaJete zeleninu? A jete jej dostatok? Odborníci, ktorí sa zaoberajú výživou čoraz častejšie upozorňujú na veľmi nízky príjem ovocia a zeleniny. Obzvlášť u zeleniny sú čísla alarmujúce. A pritom, ak by sme jej prijímali viac, mnohé z problémov, ktoré máme by jednoducho neexistovali. Ako ste na tom vy? Máte zeleninu vedome zaradenú do vášho jedálnička? Nie? Možno máme pre vás riešenie...

 

 

"Prírodné neznamená nefunkčné. Vyskúšajte jarné upratovanie s prostriedkami certifikovanými prírodou!"

 

upratovacka

 

Stále viac a viac sa v médiách píše o tom, ako máme zničené životné prostredie. Čo asi odovzdáme budúcim generáciám? Znečistenú vodu, málo lesov. Kontaminovanú pôdu. Ale veď ide o naše deti. Ide o nás a našu podstatu. Ľudia žili dlhé stáročia v súlade s prírodou. Prečo a ako sa stalo, že chémia nie je len vedný odbor, ale úplne sa preštrikovala do našich životov? Nepomáha a škodí. Zmeniť to môže každý z nás.

Špeciálna ponuka darčekov na MDŽ

 

mdzblogSviatok žien sa nám počas dôb socializmu spájal s bujarými oslavami, ktoré si užili hlavne páni. Spomínate si? Ženy dostali karafiát a bonboniéru, ponáhľali sa domov za deťmi variť a postarať sa o domáce úlohy. Muži ostávali na podnikových oslavách a často prichádzali domov v noci vo veselom stave. Takto si vo filmoch a iných zdokumentovaných archívoch doby často pripomíname sviatok žien, čo naň nevrhá zrovna najlepšie svetlo. To býva i dôvodom, že sa niekedy na sviatok MDŽ pozeráme tak trochu ovplyvnení spomienkami. Ženy si však zaslúžia našu pozornosť.

 

"Proti chrípke citrus paradisi - výťažok z grapefruitových jadierok"

 

grepe

Možno ste sa už stretli s pojmom citrovital, alebo citrus paradisi. Podľa názvu by človek odhadoval, že ide o výťažok z citrónu. Kategória citrusových plodov je správna, len trošku vedľa. Po zadaní uvedených názvov do vyhľadávača zistíte, že ide o výťažok, ktorý vie často nahradiť i antibiotiká. Získava sa z grapefruitových jadierok. V aktuálnej vlne chrípkovej epidémie je preto cenným zdrojom vitamínov a látok, ktoré pomôžu v boji s chorobou. Rýchlo a účinne.

 

"Cítite sa unavení? Čo vám Pepek Námorník neprezradil?!"

 

riasy

Je všeobecne známe, že ľudia, ktorí bývajú v blízkosti mora sú zdravší. Jedným z dôvodov môže byť aj fakt, že pravidelne do svojich jedálničkov zaraďujú morské riasy. Najmä v Ázii, Číne, či Japonsku sú pevnou súčasťou stravovania. Postupne získavajú morské riasy aj u nás čoraz viac priaznivcov najmä pre ich cenný prínos pre ľudský organizmus. Morské riasy ťahajú cenné minerály priamo z mora, čo je dôvodom, že obsahujú rozmanité minerálne látky a stopové prvky, ktoré je inak veľmi obtiažne získať...

 

Stránka 1 z 6 - 55 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.