Roobar: Proteín Chia + Spirulina BIO / RAW - 60g

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€2,30
€1,92 bez DPH
   
Kód tovaru 00170
Značka Roobar
Kategória BIO, RAW tyčinky a BIO sušienky
 

Roobar tyčinky BIO zaraďujeme medzi tzv. "RAW food" t.j. „surová strava". Ide o okruh tepelne neupravovaných potravín zväčša z ovocia, zeleniny, semien a orechov. Výrobca tyčiniek Roobar spracováva len vysoko kvalitné suroviny. Produkty pripravuje bez tepelnej úpravy. Preto si tyčinky zachovávajú pôvodné zloženie látok použitých surovín a nedochádza k úbytku niektorých vitamínov, minerálov, organických kyselín a prírodných farbív, ktoré majú význam pre ľudský organizmus.

Roobar tyčinky BIO obsahujú významné množstvo prírodných cukrov, bielkovín a vlákniny. Je výborným zdrojom energie bez obáv, že by mali vplyv na telesnú hmotnosť. Tyčinky neobsahujú lepok, sóju, ani mäso. Sú vhodné pri bezlepkovej diéte a ako výživový doplnok pre vegetariánov. Pochutnajú si na nich aj ľudia s intoleranciou na sójové produkty. Do tyčiniek sa nepridáva žiaden cukor. Sú prirodzene sladké a typické svojou chuťou v závislosti od zloženia. Suroviny na ich výrobu pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva.

Zloženie: ďatle *, kešu *, ryžový proteín* 20%, nektár z kokosového kvetu*, chia semienka* 5%, spirulina* 3%, zázvor, citrónový olej

* Surové ingrediencie z ekologického poľnohospodárstva

Obsahuje najlepší vegan ryžový a chia proteín..

Neobsahuje lepok, pšenicu, mlieko, vajcia, sóju.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.