Neohodnotené

OPC premium Bioperine PRO extrakt - 72 kapsúl

OPC premium Bioperine PRO je produkt (extrakt), ktorý je preverený na obsah OPC.

Skladom
Kód: 00256
Značka: Biotikon
€57,90 €48,25 bez DPH
Kategória: Antioxidanty
OPC premium Bioperine PRO extrakt - 72 kapsúl
Tip

OPC premium Bioperine PRO je produkt, ktorý je preverený na obsah OPC. Týmto dostáva užívateľ istotu, že sa v tomto produkte nachádza celé uvedené množstvo čistého OPC v extrakte z hroznových jadierok. Zákazník má istotu, že ak kupuje OPC, tak aj OPC dostane – dnes je už aj toto vzácnosť.

Ak iní dodávatelia hovoria napr. o OPC 95, tak tvrdia a sľubujú, že dodávajú 95% OPC, ale samozrejme obsah OPC vo svojich výrobkoch netestujú, maximálne tak polyfenoly. To je ale veľký rozdiel. Ako ďalší príklad uvedieme napr. ak sa deklaruje v niektorých výrobkoch na trhu 105 mg OPC v kapsule. Pri 95% OPC by to bolo 110,5 mg extraktu z hroznových jadierok v kapsule. Obsah OPC ale nie je dokladovaný žiadnou analýzou. Jeden takýto produkt  sme podrobili analýze a namiesto deklarovaného obsahu 300 mg OPC sa pri analýze našlo iba 5 mg. Navyše nebolo uvedené, odkiaľ boli dodané hroznové jadierka. Najčastejšie bývajú tieto jadierka dodávané z činy. Toto všetko má samozrejme vplyv aj na cenu.  Cena za takýto produkt býva extrémne nízka, ale účinok žiadny = vyhodené peniaze.

Pre porovnanie: náš produkt má 450 mg extraktu z hroznových jadierok v jednej kapsule, t.j. 4 násobné množstvo ako u niektorej konkurencii. Obsah OPC je 240 mg a je dokladovaný analýzou, ktorá je verejne dostupná. Hroznové jadierka sú dovážané z Francúzska.

Výsledok: Pri podrobnej analýze často krát vyjde, že lacné produkty nie sú výhodnejšie, ako drahšie, ale kvalitnejšie produkty. Zákazník zaplatí menej, ale za svoje peniaze v podstate nedostane nič.

OPC premium Bioperine PRO je koncentrovaný výťažok zo zrniek červeného hrozna, ktoré obsahujú vysoké množstvo OPC - Oligomeric Procyanthocyanidins (alebo tiež PAC - proantokyanidiny), známe ako bioflavonoidy, ktoré sa starajú o antioxidačnú ochranu ľudského tela. Tento prírodný produkt obsahuje absolútne najvyššiu koncentráciu účinnej látky OPC na trhu - garantovaných 240 mg v každej kapsule. Najvyšší obsah vysoko účinných bioflavonoidov - procyanidins (OPC) je dosiahnutý unikátnou technológiou spracovania.

Účinky OPC

 • OPC je asi dnes jedným z najsilnejších známych antioxidantov na svete, ktorý účinne bojuje s obávanými voľnými radikálmi a tým predstavuje ochranný faktor proti poškodeniu buniek. Chráni pred oxidačným stresom a poškodzovaním bunkovej DNA
 • OPC je „zabijak rakoviny“. Má vynikajúce účinky pri rakovine hrubého čreva a konečníka. Extrakt z hroznových jadierok účinkuje na rakovinové bunky dokonca aj vtedy, keď už sú odolné voči chemoterapii. Extrakt z hroznových jadierok obsahuje látky nazývané prokyanidíny, ktoré zabraňujú karciogenéze t.j. formovaniu rakovinových buniek
 • Extrakt z hroznových jadierok bráni nádoru vo vytváraní si nových krvných ciev, ktoré by mu zabezpečovali výživu a rast. Má schopnosť cieliť na bunky kolorektánej rakoviny a spustiť v nich proces apoptózy. Výsledkom potom je, že rakovinové bunky uhynú a zdravé bunky ostávajú neporušené. Podobnú schopnosť nemá žiadna chemoterapia. Tá si nevyberá a zabíja zdravé aj rakovinové bunky bez rozdielu.
 • OPC sa ukázala účinná pri rôznych typoch rakoviny, napríklad: rakovina hrubého čreva a konečníka, rakovina prostaty, rakovina prsníka, leukémia, rakovinu ústnej dutiny
 • OPC reguluje hladinu cholesterolu v krvi.
 • OPC posilňuje cievy a zabraňuje srdcovo-cievnym ochoreniam. Je jedným z najdôležitejších a najlepších prírodných látok pre srdce, krvný obeh a krv.
 • OPC zlepšuje cirkuláciu krvi v celom tele a pozitívne vplýva na zrak, väzivo, kĺby, sliznice, atď.
 • OPC pomáha lepšie znášať stres.
 • Posilňuje pamäť.
 • Spomaľuje proces starnutia – vďaka ochrane kolagénu sa pomalšie tvoria vrásky.
 • OPC chráni pred zubnými kazmi.
 • Artritické zápaly a športové zranenia sa zahoja rýchlejšie, ak prijímate OPC.
 • OPC pomáha predchádzať alergickým reakciám.

ORAC analýza aj TU

Balenie: 72 vegánskych kapsúl

Obsahuje: Extrakt z viniča Vitis vinifera, kapsula je vyrobená z čisto rastlinnej celulózy, Vitamín C, rastlinný extrakt zo slnečnicových semienok (70% fosfolipid, 25% fosfatidylcholin), Bioperin (čierne korenie - piperín)

1 Kapsula obsahuje: Extrakt z Vitis vinifera 450 mg, 390 mg celkom polyfenolov, 240 mg OPC priamo z extraktu z hroznových jadiero. 50 mg čistý vitamín C, 5 mg Bioperine, 20 mg Phosphatidylcholin (PPC)

Neobsahuje: želatínu, lepok, laktózu, zmäkčovadlá a pod.

Doporučene dávkovanie: 1 kapsula denne po jedle