2 hodnotenia

Alkalizujúci filtračný džbán na vodu 2,0 L

Vhodný na výrobu alkalickej vody

Skladom
Kód: 01325
€32,99 €27,49 bez DPH
Kategória: Alkalická voda

Džbán na výrobu alkalickej vody.

Funkcia alkalickej vody:

1. hydratácia, uvoľňovanie toxínov, alkalizácia tela, taká voda má aj antioxidačný účinok, bojuje proti voľným radikálom, dodáva telu tak potrebné elektróny, zvyšuje pH vody na 7,8-10.  Takáto voda napomáha obnove acidobázickej rovnováhy tela. Redukujú sa aj ťažké kovy ako olovo. Klesá meď, zinok ale aj chlór vo vode. Znižuje sa tvrdosť vody. Klesajú organické znečistenia a pesticídy v procese úpravy vody minerálmi. V konečnom dôsledku napomáha detoxikácii tela neutralizáciou kyslých odpadov, ktoré sú príčinou množstva diagnóz – rakovina, diabetes, artritída, tráviace ťažkosti – zlepšuje peristaltiku čriev, osteoporóza, dna. Zlepšuje absorbciu výživných látok do tela, metabolizmus a imunitný systém. Napomáha pri udržiavaní línie a chudnutí.

2. Výsledky pH a ORP závisia od pH a ORP vstupnej vody a doby pôsobenia minerálov na vodu. Teda čím dlhšie je voda v kontakte s minerálmi, tým vyššie pH sa dosiahne a tým viac elektrónov voda získa / záporný ORP /.

3. Ak voda chutí príliš ostro, rozrieďte si ju neupravenou vodou.

4. Snažte sa vyrábať si toľko vody, koľko v kratšom časovom intervale 2-3 hodiny  vypijete.

5. Minerálne náplne sú vhodné ako finálna úprava vody z ionizátorov vody nižších parametrov na navýšenie pH a počtu elektrónov s krátkym časom  úpravy vody v trvaní 2-3 minúty. Voda z vodovodu potrebuje na zmenu vlastností 10-15 minút.

6. Doporučujeme pitie 2l alkalickej na elektróny bohatej vody denne. Ale začnite najprv s pol litrom denne a v priebehu dvoch  týždňov sa dopracujte na 2l denne.

Náplň je zložená z takzvaných turmalínových  guličiek, ktoré

  • vyrábajú  záporný  potenciál  /ORP /
  • redukujú chlór
  • uvoľňujú dlhšie infračervené vlny

V Číne, kde sa produkty vyrábajú tieto guličky častokrát označujú ako turmalínové guličky. Boli testované vo France Organisation for Technical conformity center v Paríži a spĺňajú 1935/2004EC a EN ISO 8442-2:1998 a výstupy ťažkých kovov v použitých materiáloch a guličkách sú nedetekovateľné.

Dohromady sa tak vytvára efekt:

  • Uvoľňovanie vodíka
  • Úpravy pH nárastom zásaditosti vody
  • Voda získava záporné  ióny
  • Vode klesá ORP potenciál, získava elektróny
  • Zmenšuje sa veľkosť klustrov vody, má tak lepšiu schopnosť hydratovať ale aj rozpúšťať
  • Pohlcuje sa chlór