Neohodnotené

Chyavanprash, ovocný džem z Amalaki - 500 g

Jedná sa o špeciálny antioxidačný bylinný džem pre posilnenie imunitného systému.

Skladom
Kód: 00513
Značka: Classic Ayurveda
€29,90 €24,92 bez DPH
Kategória: Ajurvédske potraviny

Je vyrobený podľa tradičného ajurvédskeho receptu. Tento starobylý ajurvédsky doplnok stravy je  vyhotovený exkluzívne pre značku Classic Ayurveda v tradičnej, malej ajurvédskej fabrike. Ovocie Amalaki, ale aj pridávané korenie je tu zberané vlastnými zberačmi v pralesoch Gujarat.

Ako základ je tu použitý originál Sharkara – originálny ajurvédsky cukor, ktorý je vyrobený priamo v Indii ajurvédskymi špecialistami.

Jedná sa o špeciálny antioxidačný bylinný džem pre posilnenie imunitného systému. Zvyšuje odolnosť organizmu a dodáva energiu. Priaznivo pôsobí na žalúdočnú a črevnú činnosť, prináša úľavu v oblasti horných a dolných dýchacích ciest. Chyawanprash je v Indii už po celé stáročia považovaný pre svoje revitalizačné účinky za “elixír života”. Je zložený z jedinečnej kombinácie bylín z ktorých najdôležitejšia je drobné indické ovocie Amalaki (Embilika lekárska), ktoré obsahuje až tridsaťkrát vyššie množstvo vitamínu C ako pomaranč. Chyawanprash je tak pre svoj bohatý zdroj antioxidantov, vitamínov a minerálov považovaný v systéme indickej ajurvédy za vynikajúci prírodný prostriedok pre posilnenie zdravia a celkovú regeneráciu organizmu.

Chyawanprash v ranných hodinách môže prispieť k posilneniu imunity, sily a energie aj počas jesennej sezóny.

Obsahuje: Sharkara (ajurvédsky cukor), Amalaki z divokého zberu, Ghee, med, bambus, dlhé korenie, bylinková zmes

Užívanie: 1 – 2 čajové lyžičky priamo skonzumujte, alebo primiešajte do trocha vlažného mlieka. Výborné konzumovať hneď ráno na raňajky