Pippali dlhé korenie BIO, prášok - 70 g

Neohodnotené
 

Posilňuje žalúdok a trávenie, ale tiež pľúca a priedušky. Urýchľuje proces látkovej výmeni a podporuje chudnutie. 

Dostupnosť Skladom
€7,20
€6 bez DPH
   
Kód tovaru 00419
Značka Classic Ayurveda
Kategória Ajurvédske bylinné prípravky
 

Pri výrobe nášho Pippali prášku  používame vysoko cenené  pippali korenie v BIO kvalite, ktoré je sušené pri teplote nižšej ako je 42°C. V porovnaní s bežne používanými spôsobmi sušenia je náš spôsob asi najlepší a najdokonalejší, pretože sa v ovocí zachovávajú zdraviu prospešné látky a následne sa toto vysušené ovocie pomelie.

Prášok si týmto zachováva status RAW živej stravy, neobsahuje žiadne pomocné, alebo dopĺňacie látky a je vyhotovený exkluzívne pre značku Classic Ayurveda. Obsahuje všetky účinné látky ovocia v plnej sile.

Pippali (dlhé korenie) liečivé korenie. Je chuť je porovnateľná s čiernym korením, ale je jemnejšia na žalúdok. Podľa ajurvédskej medicíny táto zmes posilňuje žalúdok a trávenie, ale tiež pľúca a priedušky. Je zohrievajúca a spaľuje toxíny. Používa sa pri ochoreniach sleziny, bolestiach brucha, nádoroch, poruchách trávenia, hnačkách, pri zvýšenej teplote, kožných chorobách, reumatizme, astme, cukrovke, hemoroidoch, kašli. Pomáha vykašliavať hlieny. Je súčasťou ajurvédskej ohnivej zmesi Trikatu. Dodáva chuť k jedlu a preto je základnou ingredienciou v rôznych jedlách.

Urýchľuje proces látkovej výmeni a podporuje chudnutie. 

Odporúčané užívanie: 0,5 – 1 g 2 x denne (0,5 čajovej lyžička = cca. 1g) vmiešať napr. do Ghee, medu, alebo do hotového jedla.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.