Kaishora Guggulu BIO - 120 tabliet

Neohodnotené
 

Je to protizápalová zmes bylín. Používa sa pri liečbe artritídy, nervových porúch, kožných problémov, obezity a vysokej hladiny cholesterolu. 

Dostupnosť Skladom
€24,10
€20,08 bez DPH
   
Kód tovaru 00428
Značka Classic Ayurveda
Kategória Ajurvédske bylinné prípravky
 

Guggulu tabletky sa vyrábajú z prečistenej živice byliny guggulu. Je ti silne detoxikujúca bylina, obzvlášť vhodná pre vata konštitúciu.

Kaishora (Kaišóra) guggulu je protizápalová zmes bylín. Používa sa pri liečbe artritídy, nervových porúch, kožných problémov, obezity a vysokej hladiny cholesterolu. 

Guggulu je v ajurvéde uctievaný liek, ktorý vypudzuje toxíny z tela, znižuje hladinu škodlivého cholesterolu. Je skvelým omladzovadlom, potlačuje tvorbu zrazenín a redukuje aterosklerózu, pomáha pri prevencii srdcových chorôb, angíny a znižuje riziko infarktu a pľúcnej embólie. Znižuje zápal pri akútnych a chronických kožných ochoreniach. Je vynikajúci pre reprodukčné ústrojenstvo. Má schopnosť zastavovať rast nádorov, ako sú lipóny a pôsobí v podbrušku, kde redukuje fibrózu, cysty a polycystitídu vaječníkov. 

Guggulu je jedna z najlepších bylín pre trávenie a metabolizmus, obzvlášť metabolizmus tukov a zjednodušuje boj s nadváhou a obezitou tým, že reguluje funkciu štítnej žľazy. Znižuje hladinu krvného cukru pri cukrovke.

Byliny na detoxikáciu je nutné užívať (pri odstraňovaní toxínov i pri prevencii) dlhodobo, najmenej 3 mesiace, pretože účinkujú postupne. Jedná sa však o bezpečné prípravky, ktoré v primeranom dávkovaní nemajú nežiaduce účinky a ani pri dlhodobom užívaní nie sú návykové.

Obsahuje: Guggulu (Commiphora Mukul) 77%, Godduchi (Tinospora cordifolia),  Zázvor (Zingiber officinalis), Dlhé korenie (Piper longum), čierne korenie* (Piper nigrum), Baliospermum montanum, Operculina turpethum, Amalaki (Emblica officinalis), Bibhitaki (Terminalia bellerica), Haritaki (Terminalia chebula), siliciuimdioxid

Dávkovanie a užívanie: 2 x 2 tabletky denne. Toto doporučené množstvo sa nesmie prekročiť. Neodporúča sa užívať počas tehotenstva

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.