Neohodnotené

Gokshuradi Guggulu - 100 tabliet

Je to detoxikačná zmes bylín. Detoxikuje a používa sa aj pri problémoch s ľadvinami. Znižuje tvorbu močových kameňov. Zaisťuje správnu veľkosť a funkciu prostaty. Zvyšuje sexuálnu silu.

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: 01849
Značka: Classic Ayurveda
€23,90
Kategória: Ajurvédske bylinné prípravky
Položka bola vypredaná…
classic ayurveda organic gokshuradi guggulu capsules 90 capsule 501505 en
Novinka

Guggulu tabletky sa vyrábajú z prečistenej živice byliny guggulu. Je ti silne detoxikujúca bylina, obzvlášť vhodná pre vata konštitúciu.

Gokshuradi Guggulu je to detoxikačná zmes bylín. Detoxikuje a používa sa aj pri problémoch s ľadvinami a prostatou – posilňuje ich.  Znižuje tvorbu močových kameňov. V ajurvéde sa tento prípravok tradične používa pri poruchách močového mechúra, pri ochorení ľadvín, prostaty, pri nadbytku telesného tuku a pri kožných problémoch. Zloženie bylín v tomto prípravku je zameraná aj na detoxikáciu hlbokých tkanív v tele. Detoxikuje  lymfatický a hormonálny systém so špecifickou účinnosťou na štítnu žľazu a pri poruchách žlčníka. Posilňuje a omladzuje ľadviny, prostatu, čistí močový trakt. Znižuje rizikové faktory, ktoré spôsobujú tvorbu močových kameňov. Zaisťuje správnu veľkosť a funkciu prostaty. Zvyšuje sexuálnu silu.

Guggulu je v ajurvéde uctievaný liek, ktorý vypudzuje toxíny z tela, znižuje hladinu škodlivého cholesterolu. Je skvelým omladzovadlom, potlačuje tvorbu zrazenín a redukuje aterosklerózu, pomáha pri prevencii srdcových chorôb, angíny a znižuje riziko infarktu a pľúcnej embólie. Znižuje zápal pri akútnych a chronických kožných ochoreniach. Je vynikajúci pre reprodukčné ústrojenstvo. Má schopnosť zastavovať rast nádorov, ako sú lipóny a pôsobí v podbrušku, kde redukuje fibrózu, cysty a polycystitídu vaječníkov. 

Guggulu je jedna z najlepších bylín pre trávenie a metabolizmus, obzvlášť metabolizmus tukov a zjednodušuje boj s nadváhou a obezitou tým, že reguluje funkciu štítnej žľazy. Znižuje hladinu krvného cukru pri cukrovke.

Byliny na detoxikáciu je nutné užívať (pri odstraňovaní toxínov i pri prevencii) dlhodobo, najmenej 3 mesiace, pretože účinkujú postupne. Jedná sa však o bezpečné prípravky, ktoré v primeranom dávkovaní nemajú nežiaduce účinky a ani pri dlhodobom užívaní nie sú návykové.

Obsahuje: Gokshura (Tribulus terrestris) 64%, Guggulu (Commiphora Mukul) 16%, Zázvor (Zingiber officinalis), Pippali - Dlhé korenie (Piper longum), čierne korenie* (Piper nigrum), Amalaki (Emblica officinalis), Bibhitaki (Terminalia bellerica), Haritaki (Terminalia chebula), Musta (Cyperus rotundus), kukuričný škrob, talkum

Dávkovanie a užívanie: 3 tabletky denne. Toto doporučené množstvo sa nesmie prekročiť. Neodporúča sa užívať počas tehotenstva