Dašamúla (Dashamoola) BIO prášok - 80g

Neohodnotené
 

Jedná sa o tradičnú ajurvédsku zmes byliniek, ktorá je pripravovaná z čerstvých  rastlín podľa originálneho ajurvédskeho receptu.

Dostupnosť Skladom
€10,90
€9,08 bez DPH
   
Kód tovaru 00409
Výrobca Classic Ayurveda
Kategória Ajurvédske bylinné prípravky
 

Jedná sa o tradičnú ajurvédsku zmes byliniek, ktorá je pripravovaná z čerstvých  rastlín podľa originálneho ajurvédskeho receptu.

Obsahuje až 10 bylín: kantakarí, brhatí, šáliparní, pršniparní, gókšura, bilva, šjónáka, pátalá, kášmarí a agnimantha.

Pôsobenie: podporuje odkašliavanie, proti astme, ukľudňuje, proti teplote, tlmí bolesť.

Využitie: vynikajúco pôsobí proti zápalom a artritíde, podporuje trávenie, posilňuje a ukľudňuje nervy a tíši bolesť.

Táto kombinácia byliniek z neho tvorí voľbu číslo jedna pri podráždení Vaty:  pri kŕčoch, triaške, seknutie v krku (ústrel krku), ischias, artritíde, bolesti nervov, slabosti, ochrnutí z mŕtvice, zvonení v ušiach, úzkosti, strachu, depresii a vo vysokom veku.

Je vhodný aj pri alkoholizme, alebo hepatitíde. Normalizuje neuroendokrinný systém a reguluje funkciu najdôležitejších hormonálnych orgánov, ako sú: štítna žľaza, pankreas, nadobličky, pohlavné orgány

Tradične sa používa aj k bylinným výplachom čriev 

Dávkovanie: ½ - 1 čajová lyžička rozmiešaná vo vode, mlieku, alebo mede. 50ml tohto odvaru dvakrát denne 

Ukladejte mimo dosah detí. Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Není náhradou pestrej stravy. Není určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.

UPOZORNENIE
Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.