Neohodnotené

Brahmii BIO - 150 tabliet

Ak chceme zvýšiť odolnosť, posilnenie nervov a ako antidepresívum..

Objednané
Kód: 01434
Značka: Classic Ayurveda
€11,90 €9,92 bez DPH

Pri výrobe našich Brahmi kapsúl používame vysoko cenené  bylinky v BIO kvalite, ktoré sú sušené pri teplote nižšej ako je 42°C. V porovnaní s bežne používanými spôsobmi sušenia je náš spôsob asi najlepší a najdokonalejší, pretože sa v rastlinách zachovávajú zdraviu prospešné látky a následne sa tieto vysušené bylinky pomelú.

Kapsule si týmto zachováva status RAW živej stravy, neobsahuje žiadne pomocné, alebo dopĺňacie látky a sú vyhotovený exkluzívne pre značku Classic Ayurveda. Obsahuje všetky účinné látky bylín v plnej sile.

Kapsule sú čisto vegánske, čisto rastlinné bez konzervantov a bez „umelej príchute“

Brahmi (Bacopa Monnieri) sa používa, ak chceme zvýšiť odolnosť, posilnenie nervov, ako antidepresívum. V ajurvéde sa Brahmi nazýva aj rastlina poznania. Jéj názov je odvodený od slova brahma t.j. čisté vedomie. Dôvodom je schopnosť tejto rastliny ukľudňovať duševnú rozrušenosť a napomáha aj pri meditácii. Považuje sa za rasájanu (omladzovadlo) pre mozog a nervové tkanivo. Zlepšuje mozgové funkcie a schopnosť učenia, koncentráciu a pamäť. Využíva sa ako liek pri epilepsiách, úzkostiach, nespavosti, poruchách učenia, pri Alzheimerovej a Parkinsonovej chorobe. Zvyšuje odolnosť voči stresu a nervovému vyčerpaniu. Zmierňuje depresie. Používa sa aj pri zníženej funkcii štítnej žľazy.   

Pre lepší efekt odporúčame kombinovať s ASHWAGANDHA 

Obsahuje: Brahmi (Bacopa Monnieri) vo vegánskej kapsule

Dávkovanie a užívanie: 3 x 2 tabletky denne. Toto doporučené množstvo sa nesmie prekročiť.