Neohodnotené

Brahmi BIO extrakt - 58 kapsúl

Ak chceme zvýšiť odolnosť, posilnenie nervov a ako antidepresívum..

Skladom
Kód: 02091
Značka: Classic Ayurveda
€26,90 €22,42 bez DPH
brahmi extrakt kapseln bio 29g classic ayurveda
Novinka

Vysokokvalitný extrakt v BIO kvalite. Extrakt: 10:1

Pri výrobe našich Brahmi kapsúl používame vysoko cenené  bylinky v BIO kvalite, ktoré sú sušené pri teplote nižšej ako je 42°C. V porovnaní s bežne používanými spôsobmi sušenia je náš spôsob asi najlepší a najdokonalejší, pretože sa v rastlinách zachovávajú zdraviu prospešné látky a následne sa tieto vysušené bylinky pomelú.

Kapsule si týmto zachováva status RAW živej stravy, neobsahuje žiadne pomocné, alebo dopĺňacie látky a sú vyhotovený exkluzívne pre značku Classic Ayurveda. Obsahuje všetky účinné látky bylín v plnej sile.

Kapsule sú čisto vegánske, čisto rastlinné bez konzervantov a bez „umelej príchute“

Brahmi (Bacopa Monnieri) sa používa, ak chceme zvýšiť odolnosť, posilnenie nervov, ako antidepresívum. V ajurvéde sa Brahmi nazýva aj rastlina poznania. Jéj názov je odvodený od slova brahma t.j. čisté vedomie. Dôvodom je schopnosť tejto rastliny ukľudňovať duševnú rozrušenosť a napomáha aj pri meditácii. Považuje sa za rasájanu (omladzovadlo) pre mozog a nervové tkanivo. Zlepšuje mozgové funkcie a schopnosť učenia, koncentráciu a pamäť. Využíva sa ako liek pri epilepsiách, úzkostiach, nespavosti, poruchách učenia, pri Alzheimerovej a Parkinsonovej chorobe. Zvyšuje odolnosť voči stresu a nervovému vyčerpaniu. Zmierňuje depresie. Používa sa aj pri zníženej funkcii štítnej žľazy.   

Pre lepší efekt odporúčame kombinovať s ASHWAGANDHA 

Obsahuje: denná dávka obsahuje: 800 mg Brahmi Extrakt prášku, z toho až 200 mg Bacoside.

Dávkovanie a užívanie: 2 kapsule denne. Toto doporučené množstvo sa nesmie prekročiť.