Neohodnotené

PITTA masážny olej, 150 ml

Skladom
Kód: 00388
€13,99 €11,66 bez DPH
Kategória: Ajurvédska masáž

PITTA masážny olej, BDIH

Pre citlivú pokožku...

Pre tento skvostný masážny olej sa použil vzácny výber ajuvédskych bylín. Starostlivo získané extrakty zo Santalového dreva,  Modrej vodnej ľalie,  Vetiveru a Japonská krvavá tráva redukujú PITTA – Dosha a prepožičiavajú oleju čerstvú vôňu jesene.

Pre vysoký podiel zjemneného Sezamového oleja sa tento masážny olej dostáva hlboko do pokožky. Je obzvlášť vhodný pre citlivú pokožku, ktorá ma sklon k podráždeniu,  opuchom,  olupovaniu pokožky a začervenaniam.

Použitie: Vhodný pre normálnu a citlivú pleť.  Zjemnený Sezamový olej s bylinnými esenciami. Podľa ajuvédskych dokumentov sa doporučuje denná masáž s teplým olejom 15 minút pred kúpeľom, alebo sprchou.

Obsahuje: Sesamum indicum1 seed oil, Vetiveria zizanioides root extract, Cedrus deodara wood extract, Turpentine, Vetiveria zizanioides root oil, Nymphaea stellata flower extract, Imperata cylindrica root extract, Santalum album wood extract, Limonene2

1 z kontrolovaného ekologické hospodárstva
2
zložka prírodných éterických olejov

Nie je vhodný pre deti.

Certifikát: BDIH – Kontrolovaná prírodná kozmetika. Výrobky s certifikátom BDIH nie sú testované na zvieratách. Výrobcovia s označením certifikátom BDIH spĺňajú najvyššie požiadavky pri výrobe kozmetických produktov a dbajú na kritériá ktoré pokožka dobre znáša. V produktoch sú používané prírodné suroviny, ako sú rastlinné oleje, vosky, tuky, výťažky z rastlín a kvetov, éterické oleje z ekologického poľnohospodárstva.