Neohodnotené

Muira puama koreň mletý - 50 g

Veľmi silné afrodiziakum pre mužov aj ženy

Skladom
Kód: 00648
Značka: Solia
€2,90 €2,42 bez DPH
Kategória: Afrodiziaká

Muira puama je brazilský strom, ktorého účinky na sexuálne zdravie sú známe po celom svete. Jeho mimoriadne tvrdé drevo si v mnohých svetových jazykoch vyslúžilo pomenovanie „drevo potencie“.  Ako prvý ho začali využívať domorodí obyvatelia južnej Ameriky. Využívali hlavne kôru a koreň z tohto stromu, ktoré mali zlepšiť fyzickú kondíciu, prekonať nedostatok libida či na plešatosť.

Muira Puama je vhodným afrodiziakom pre obe pohlavia. Podporuje potenciu, odstraňuje erotické zábrany, zvyšuje pocit rozkoše, pomáha liečiť neplodnosť a problémy nervového pôvodu. Oceníte ho aj pri depresiách a pocitoch duševného zmätku. Výborne tonizuje nervový systém. Je vhodné pre ľudí s nízkou energiou a s chronickým pocitom únavy, pri studených rukách, nohách a dokáže uvoľniť i menštruačné kŕče. Pomáha pri gastrointestinálnych ochoreniach a preukázali sa aj protireumatické účinky.

Muira puama - účinnky:

  1. Veľmi silné afrodiziakum pre mužov aj ženy
  2. Regenerácia nervovej sústavy
  3. Zvýšenie mužského libida
  4. Zvýšenie odolnosti voči stresu a depresii
  5. Silnejšiu erekciu
  6. posilňuje imunitu
  7. pozitívne pôsobí na plodnosť u žien aj u mužov
  8. pôsobí na zlepšenie nálady
  9. odstraňuje kŕče pri menštruácií
  10. podporuje trávenie a tráviaci trakt

 

Príprava: 1 čajová lyžička koreňa sa povarí 15 minút v pol litri vody a potom sa odvar scedí.

Pre silnejší efekt sa často 30 g muiry puamy nakladá do pol litra tvrdého alkoholu, kde sa nechá muira asi 2 týždne lúhovať. Potom sa scedí a užíva sa v malých dávkach, v prepočte nie viac ako 500 mg koreňa denne

Neodporučuje sa užívať tehotným a kojacim ženám a deťom